Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
Arama    
Gerçek mü`minler şu kimselerdir ki; Allah hatırlatıldığı zaman kalpleri ürperir; kendilerine O`nun ayetleri okunduğu zaman imanları güçlenir ve daima Rablerine güvenirler. Onlar namazı hakkını vererek kılarlar ve kendilerine verdiğimiz rızıklardan cömertçe sarf ederler. Enfal 2-3
* Türkiye'deki sığınmacılar Afrin için askerliğe başvurdu * Kur'an'da "vahiy" kavramı * Sahte mutlaklar tarafından belirlenen sahte hayatlar yaşamaya devam edemeyiz! * Cahiliye (Gelenekseli ve Moderniyle) Kur’an’la Yok Edilecektir! * Cuma Konferansında Hükümet'in Suriye Politikası Konuşuldu. * Allah’ın Üç Âyeti: Vahiy, İnsan, Tabiat * Arakan’lılar İçin Çaresiz Bekleyiş Sürüyor… * Zeytin Dalı Harekatı'nın ilk şehidinin vasiyeti * Türk ordusu Afrin'e Azez'den operasyon başlattı * İki eski ordu mensubunun gözüyle Zeytin Dalı harekatı

SON DAKİKA

ANA SAYFA

SİTENİZE EKLEYİN

RADYO DİNLE

Linkler

GENÇ BİRİKİM DERGİSİ

HAKSÖZ DERGİSİ

UMRAN DERGİSİ

VUSLAT DERGİSİ

İKTİBAS

YORUM DERGİSİ

İSLAMİ YORUM

AHMET VAROL

ANALİZ MERKEZİ

ANSAR DE

AYETLER COM

DENİZ FENERİ

DÜNYA BÜLTENİ

Enfal de

FİLİSTİN ENFORMASYON MERKEZİ

HABER VAKTİ

HAYRETTİN KARAMAN

KUDUS YOLU

M.ENGİN NOYAN

MAZLUMDER

MUSTAFA İSLAMOĞLU

Süleymaniye Vakfı

TEFSİR DERSLERİ

TEVHİD HABER

TEVHİDE DOĞRU

TİME TÜRK

İ H H

YARDIMELİ DERNEĞİ

İKRA İSLAM

İLKAV

İSRA HABER

Özçgün Duruş

ÖZGÜR DER

GIDA AMBARI

SAAT KAÇ

T.C. Kimlik Numarası

STAR

YENİ AKİT

YENİ ŞAFAK

ADANA BARIŞ RADYO

ADANA RADYO HAYAT

AKSARAY KENT FM

ANKARA DENGE RADYO

ANKARA HEDEF RADYO

ANKARA RADYO VAKİT

ANTALYA DİLARA FM

BATMAN GENÇLİK FM

BURSA ÇINAR RADYO

BURSA RAHMET FM

ÇORUM ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR NUR RADYO

ERZİNCAN GÖKSU FM

ISPARTA DİLARA FM

KARAMAN GSRT FM

KAYSERİ ART FM

KAYSERİ ARİFAN RADYO

KAYSERİ FURKAN RADYO

KAYSERİ RADYO AS

KAYSERİ ŞAFAK RADYO

KIRIKKALE ANADOLU FM

KIRŞEHİR GENÇLİĞİN SESİ FM

KOCAELİ ANADOLU RADYO

KOCAELİ MESAJ FM

KONYA GENÇLİK FM

KONYA RADYO EN

KONYA RİBAT FM

KONYA İSRA FM

MALATYA SELAM RADYO

MARDİN CEMRE RADYO

MUŞ RADYO 1071

NİĞDE UMUT FM

SAKARYA HİLAL FM

SİVAS RADYO GÜNEŞ

SİVAS RADYO HİLAL

URFA RADYO MEDYA

URFA RADYO MEGA

İÇEL ÇAĞRI FM

İÇEL İSTİKLAL RADYO

İRİP RADYO

İSTANBUL MARMARA FM

İSTANBUL MORAL FM

İSTANBUL RADYO MEKTUP

İSTANBUL ÖZEL FM

İZMİR RADYO BAŞAK

24 HABER TV

ÇAĞRI TV

HİLAL TV

KANAL A

TGRT HABER

TV NET

ÜLKE TV

Namaz Vakitleri

8 Kasım 2010 dan beri

Bugün 53503
Toplam 411961046
En Fazla 606285
Ortalama 154582
Üye Sayısı 127
Bugün Üye Olan 0
.: Yazarlar :.

 
İSLÂMÎ UYANIŞA KARŞI TÜRKİYE-İSRAİL İŞBİRLİĞİ
14/09/2017 - 16:41

Ahmed Kalkan

İSLÂMÎ UYANIŞA KARŞI TÜRKİYE-İSRAİL İŞBİRLİĞİ

 

 
Türkiye-İsrail İlişkilerinin 3 özelliği vardır: 
1) Çoğu gizlidir. Devlet yetkilileri bu konuda üç maymunu oynarlar. 

2) Türkiye, Müslümanların yaşadığı ülkeler içinde İsrail işgal devletiyle en sıkı münasebetler ve işbirliği içinde olan ülkedir. 

3) Türkiye’nin İsrail kadar işbirliği içinde olduğu, gizli ve açık anlaşmalar yaptığı, onsuz yapamadığı ikinci bir ülke yoktur. “ABD var” denilecek olursa, deriz ki; bu koca ülke, İsrail’in sömürgesi konumundadır. Ayrıca, ABD ile ilişkiler, daha çok İsrail lobisinin katkısı ve yönlendirmesiyle yürütülmektedir. İşgalci siyonist devletle işbirliği, bu devletin kuruluşuyla birlikte başlamıştır. 

15 Temmuz darbesinin figüranlarını yargılayan T.C. darbenin arkasındaki güçleri ve darbenin esas planlayıcılarını görmek ve göstermek istemiyor. Kuklalarla mücadele eden rejim, esas darbecileri teşhis etmek bile istemiyor. Darbenin arkasında Amerika ve İsrail olduğu, onların istihbarat örgütlerinin bulunduğu bütün dünya tarafından bilinir de, Türkiye’de bilmezlikten gelinir. Amerika’dan sonra İsrail’i devlet olarak tanıyan ikinci devlet Türkiye Cumhuriyetidir. Devamlı artan bu işbirliğini, İsrail düşmanı gözüken muhafazakâr çizgideki partilerin iktidara gelmesi de önleyememiştir. Hatta bu gibi partilerin iktidara geldiği dönemlerde söz konusu işbirliğinin trendinde bir yükseliş göze çarpmaktadır. Son AKP iktidarında da böyle olmuştur. T.C., bugüne kadar çoğunluğu kamuoyundan gizli olarak İsrail ile birçok anlaşmaya imza attı. Bunlardan bilinen bazılarını hatırlayalım: Stretejik işbirliği, istihbarat işbirliği, askeri işbirliği…

İhale tutarı toplam 668 milyon dolar olan 170 adet M-60 A1 tankının modernizasyonu ihalesi İsrail’e verildi. 300 adet askerî helikopterin modernize edilmesi ihalesiydi. Bu ihale Türkiye tarafından gizli tutuldu. Her iki ihale de, ekonomik krizi üst düzeyde yaşayan İsrail'in IMI firmasına ihale kanunlarına ve şartlarına uyulmayan tarzda verildi. Türkiye ile İsrail arasında daha önce imzalanmış olan askeri işbirliği anlaşmasına ek olarak bir de "Savunma Sanayi İşbirliği Anlaşması" imzalandı. Anlaşmanın Türkiye'deki 54 adet F-4 uçağının İsrail'in IAI firması tarafından modernize edilmesine imkân sağlamak amacıyla gerçekleştirilmiş bir çerçeve anlaşması olduğu bildirildi.

İsrail’li pilotların uçaklarıyla Konya’da eğitim yapmasına imkân hazırlandı. İsrail istihbarat örgütü MOSSAD’la gizli tutulan anlaşmalarla işbirliği yapılarak, Türk havaalanlarında ve karakollarda büyük yetkiler verildi. Mossad ajanlarının Türkiye’de aramalara, sorgulamalara katılmaları, radikal dinciler(!) konusunda T.C. ile işbirlikleri sağlandı. MOSSAD - MİT işbirliği, meyvelerini sessizce veriyor; meselâ bazı hocalar İsrail zulmünden söz ettiğinden dolayı tutuklanıyor.

Siyonist devletle ittifak anlaşması imzalandı; Türkiye'nin ihtiyaç duymadığı birtakım askerî malzemelerin satın alınması veya başka ülkelerden daha ucuza alınması mümkün olan askerî malzemelerin işgal devletinden yüksek fiyata alınması için anlaşmalar yapıldı.

İstihbarat Alanında İşbirliği

Müslümanların çokça yaşadığı ülkelerle Türkiye arasında istihbarat alanında hemen hiçbir işbirliği ve yardımlaşma sözkonusu olmadığı halde; Türkiye ile İsrail arasında istihbarat alanındaki işbirliği çok uzun yıllara dayanır ve çok ileri düzeydedir. Bu alandaki ilişkiler ve işbirliği son dönemde daha da arttırıldı. Karşılıklı ziyaretlerde istihbarat alanında işbirliğini öngören bazı anlaşmalar imzalandı. Başlangıçta bu anlaşmaların birinci amacının PKK'ya karşı bir işbirliği olduğu ileri sürüldü ve İsrail'in Türkiye'yi bu örgüt hakkında bilgilendireceği söylendi. Ne var ki, çok geçmeden anlaşmaların birinci derecede, onların "radikal İslâmcılık" veya "İslâmi fundamentalizm" adını verdikleri, Türkiye'deki tevhidi bilince sahip, düzeni dışlayan muvahhid Müslümanlara karşı olduğu gün yüzüne çıktı.

Ayrıca MOSSAD'ın elemanlarının, cemaatleri birbirine düşürme konusundaki tecrübelerinden yararlanılması yahut işbirliği anlaşmalarından yararlanarak Türkiye'de cirit atma fırsatı bulabilen MOSSAD ajanlarının bu konudaki planlarını uygulamaya geçirmeleri, nice şuurlu mü’minlerin dikkat çektiği hususlardan biri. Cemaatlerin son yıllarda birbirlerine karşı devamlı ivme gösteren şekilde düşmanlıklarının artması ve çok kolay şekilde başka Müslüman ve cemaatleri tekfir eder hale gelmesinin arkasında MOSSAD olduğunu tesbit etmek için çok zekî olmayan gerek bile yok. MOSSAD fitne çıkarmada uluslararası büyük tecrübeye sahip. İstihbarat alanındaki işbirliğinden yararlanarak, MOSSAD, bir taraftan İslâmî akımlar ve cemaatler hakkında bilgi topluyor, diğer taraftan, bu akımları zayıflatmayı ve birbiriyle mücadele ettirmeyi amaçlayan planlar hazırlıyor, Türk istihbaratçılarına uygulatmaya çalışıyor. Gazetelerde ve özellikle televizyonlarda buna yönelik programlar düzenletiyor, bu konuda büyük fedakârlıklara katlanıyor. Bütün bunlar için gereken gücü, Türkiye istihbaratı ile işbirliği anlaşmalarından elde ediyor. 

Barış Suyu Değil; Sulu Barış

Su meselesinin özünü, menbaları Türkiye'de olan bazı büyük ırmakların sularının Türkiye ile komşuları arasında paylaşılması konusu oluşturuyor. Birinci adımı Türkiye ile Kuzey Kıbrıs arasında boru hattı ile uygulamaya başlanan hususun, ikinci ve üçüncü ayakları da oluşacak mı, göreceğiz. Özellikle Türkiye'nin GAP (Güneydoğu Anadolu Projesi) ile sözkonusu ırmakların sularının önemli bir kısmını Türkiye'de değerlendirmek istemesi ile; sömürgeci güçlerin Arap komşularla karşılıklı ilişkileri bozmak ve İsrail’i Türkiye’deki akarsulardan yararlandırmak için planları biliniyor. 

Türkiye su konusunu cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın başbakanlığı döneminde ortaya atılan "barış suyu projesi" ile gündemine almıştı. Şimdi, dondurulmuş gözüküyor. "Barış suyu projesi" ile Türkiye'nin sularından sadece Arap ülkelerinin değil, siyonist İsrail yönetiminin de yararlandırılması planlanıyor.

Yahudilerin Toprak Satın Almalarıyla Güneydoğu Anadolu, Kürt Devletine Değil, İkinci İsrail Devletine Doğru Gidiyor

Türkiye uzun yıllardan beridir GAP (Güneydoğu Anadolu Projesi) adı verilen bir projeyle Güneydoğu Anadolu bölgesine büyük yatırımlar yapıyor. Fakat bu proje bünyesinde yapılan barajlarla sulanan arazilere şimdi yahudilerin yerleşmesi kolaylaştırılıyor. Önceki yasalara göre Türkiye'de yabancıların arazi satın almaları yasaktı. Bu yüzden yahudilerin kontrolündeki yabancı şirketler Güneydoğu Anadolu bölgesinde aracı Türk şirketler kullanarak veya aracı şahıslar üzerinden arazi satın alıyorlardı. Bu hükümet döneminde çıkarılan kanunlarla yabancılar da, Türkiye’de işyeri veya mesken olarak kullanmak üzere, taşınmaz satın alabiliyorlar. Hatırlanacağı üzere, İsrail böyle ufak tefek toprak alımlarıyla kuruldu. Şimdi aynı oyun Güneydoğu'da oynanıyor. Bugün halen İsrail parlamentosundaki haritada Güneydoğu Anadolu büyük İsrail sınırları içindedir.

İsrail'in Başbakanlarından Ben Gurion, daha 1948'de İsrail devletini ilan ederken yaptığı konuşmada şöyle demişti: "Filistin'in bugünkü haritası İngiliz manda yönetimi tarafından çizilmiştir. Yahudi halkının, gençlerimiz ve yetişkinlerimizin yeniden çizmesi gereken bir başka harita vardır ki, o da Nil'den Fırat'a kadar olan bölgeyi kapsamaktadır.” Görüldüğü gibi, toprak satımının kolaylaştırılmasıyla, Büyük İsrail projesinin Türkiye ayağının fiilen uygulanmasına katkı sağlanmış oldu. İsrail'in GAP bölgesinden toprak satın almasının ve buralara yatırım yapmasının kolaylaştırılması, eğer ihânet değilse, en azından büyük bir gaflettir.

Nizip'te İsrail Üssü Var mı Bilmiyoruz, Ama Amerikan Üslerinin Sayısını da Kimse Bilmiyor 

Nizip, Türkiye'nin Gaziantep iline bağlı olan ve Suriye sınırının çok yakınında bulunan bir ilçe. Buradan İsrail işgali altındaki Filistin topraklarına doğrudan hava mesafesi 600 km. civarında. Buraya İsrail işgal rejiminin bir hava üssü kurmasına izin verildiğine dair haberler, daha önce Türkiye'de yayınlanan çeşitli yayın organlarına yansıdı.

Türkiye’deki Amerika ve Nato’nun Üslerinin Sayısını Bilen ve Açıklayan Yok
Adana İncirlik Üssü ile sürekli Türkiye'nin gündemine gelen NATO'nun aslında Türkiye'de sanılanın aksine sadece birkaç tane askeri üssü olmadığı, onlarca radar ve askeri üssü olduğunu belirtelim. Adana başta olmak üzere Diyarbakır, Malatya'da üsleri olan NATO'nun sadece buralarda değil, diğer birçok gizli tutulan üste; kara, deniz ve hava üsleri olduğu belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde ABD Savunma Bakanlığı Pentagon ile yakın ilişkileri bulunan Washington Enstitüsü'nün yayınladığı bir rapor gerçeği gözler önüne serdi. Enstitünün yayınladığı raporda Türkiye'de NATO radarları, ABD üslerinin Türkiye toprakları üzerine konuşlandığı, buralarda füze üsleri, radar üsleri ve bomba üsleri olduğu belirtildi. Açıklanan haritaya göre Türkiye tamamen ABD ve NATO üsleri tarafından işgal edilmiş durumda.

Gizli tutulanların dışında, NATO’nun ve Amerika’nın bilinen 28 adet üssü var. Peki, Türkiye’nin Amerika’da bir tek üssü var mı?


TBMM’de Türkiye-İsrail Dostluk Grubu Üyesi 247 AKP’li Milletvekili 

Davos’ta sözde “one-minute” krizi yaşanırken, TBMM’de Türkiye-İsrail Dostluk Grubu üyesi 361, Türkiye-Filistin Dostluk Grubu iyesi ise sadece 60 milletvekili bulunuyordu! Bir başka ilginçlik ise 2009 başında 307 üyeye sahip olan İsrail Dostluk Grubu'nun Ak Parti'den 247, MHP'den 52, CHP'den 7, DSP'den 1 üyesi bulunmakta. Özetle Ak Parti milletvekillerinin yüzde 72.86'sı, MHP'li milletvekillerinin yüzde 74,29'u, CHP'li milletvekillerinin yüzde 7,14 ve DSP'li milletvekillerinin yüzde 7,69'u üye olmuş söz konusu gruba.

Yahudi Üstün Hizmet Madalyasına Kim Lâyık Görüldü?

Adı, AJC (ABD Yahudi Kongresi) 1906’da New York’ta Yahudi bankerler tarafından kurulan ve misyonu, İsrail devletini kurmak ve Siyonizm’i dünyaya egemen kılmak olan kuruluş, Tayyip Erdoğan’a 10 Haziran 2005'te New York'ta 'Üstün Cesaret Madalyası' verdi. Dünya Musevi Örgütleri’nin çatısı olan AJC sadece Siyonist önderlere layık gördüğü cesaret madalyasını kuruluşundan beri ilk kez Yahudi olmayan birine, Tayyib Erdoğan’a vermeyi uygun gördü. ABD ve İngiliz devlet adamlarına bile verilmeyen bu madalya ile, Yahudi kuruluşlarından iki madalya almış Müslümanların yaşadığı bir ülkenin ilk ve tek lideri olma unvanı alıyordu. 
Bırakın diğer örnekleri “Bir dakika” diyen zât, göğsünde İsrail madalyasıyla nasıl dolaşıyor, bu ne ile izah edilebilir? Ben iade ettiğini bilmiyorum; eğer ettiyse senelerce nasıl taşıdı? Hatırlarsınız; adı, AJC (ABD Yahudi Kongresi)1906’da New York’ta Yahudi bankerler tarafından kurulan ve misyonu, İsrail devletini kurmak ve Siyonizm’i dünyaya egemen kılmak olan kuruluş, Tayyip Erdoğan’a 10 Haziran 2005'te New York'ta 'Üstün Cesaret Madalyası' verdi. Dünya Musevi Örgütleri’nin çatısı olan AJC sadece Siyonist önderlere layık gördüğü cesaret madalyasını kuruluşundan beri ilk kez bir Yahudi olmayan birine, Tayyib Erdoğan’a vermeyi uygun gördü. ABD ve İngiliz devlet adamlarına bile verilmeyen bu madalya ile, Yahudi kuruluşlarından iki madalya almış Müslümanların yaşadığı bir ülkenin ilk ve tek lideri olma unvanı alıyordu. Ve geri verecek denildiği halde, benim bildiğim kadarıyla geri vermedi.
Türkiye'deki Maden ve Petrol Rezervlerini Araştırma İşinin Bir İsrail Firmasına Verilmesi

Nice İsrail ile yapılan anlaşmalar gibi gizli tutulan bu konudaki gerçekler, son günlerde gün yüzüne çıkmaya başladı. İsrail işgal devletinin maden ve petrol araştırma işleriyle ilgilenen The Geophysical Institute of Israel (GII) adlı firmasının yöneticisi Efraim Levy geçtiğimiz günlerde Türkiye'deydi. Adı geçen firmaya Türkiye'nin her tarafında maden ve petrol araştırmalarının yürütülmesi işi verilmiş. Fakat bu araştırmanın asıl hedefinin İsrail'in Türkiye'yle ilgili hesaplarının tahakkuk ettirilmesi olduğu sanılıyor. Adı geçen firmanın yetkilileri bu yolla Türkiye'ye yönelik hesaplarının ön araştırmalarını yapıyorlar. Adı geçen firma aslında "maden araştırması" iddiasını bir kılıf olarak kullanıyor. Bu kılıfla girdiği ülkelerde stratejik araştırmalar yapıyor. Dolayısıyla firmanın amacı; yer altındaki madenleri ortaya çıkarmak değil, gözüne kestirdiği ülkelerin yer altı ve yer üstü haritalarını çıkararak o ülkelere yönelik planlarında bu haritaları göz önünde bulundurmak.

Kurda Kuzu Teslim Edilir Gibi, MOSSAD’a Türkiye’de Güvenlik Görevi

Türkiye'nin 157 MOSSAD ajanına "güvenlik görevlisi" sıfatıyla bazı havaalanlarında görev yapma imkânı verdiği haberleri unutulup gidiyor.

MOSSAD, gerçekte bir güvenlik organı değil bir istihbarat teşkilatıdır. Fakat aynı zamanda bir cinayet şebekesi olarak çalışmaktadır. Birçok önemli cinayet bu kuruluşun elemanları tarafından gerçekleştirildi.

Mavi Marmara olayı, tam bir fecâet… İsrail’le yüz civarında anlaşmadan bazı örnekler verdik. Hepsini gündeme getirmek, bir makalenin sınırlarını çok aşar. Diğerleri de bu örneklere benzer. 

Kur’an diyor ki:

Yahûdileri dost kabul eden onlardan olur: “Ey iman edenler! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostlarıdır. Sizden kim onları dost edinirse, kuşkusuz o da onlardandır. Şüphesiz Allah, zâlimler topluluğunu hidâyete ulaştırmaz, doğruya iletmez.” (5/Mâide, 51)

Mü’minlere en şiddetli düşmanlar yahûdilerdir: “İman edenlere düşmanlık etmede insanların en şiddetlisinin kesinlikle Yahudiler ile Allah’a ortak koşan müşrikler olduğunu görürsün...” (5/Mâide, 82)

Mü’minler İsrailoğulları gibi nankör olmasın (2/Bakara, 211). Allah’ın onca nimetine rağmen bunca isyan; onca lütuf bunca inkâr… Nankörlük; verilen nimeti görmezden gelmek; şükredip Allah’ı râzı etmek yerine, yok saymak, hatta Allah’ı gazaba getirecek şekilde tuğyana yönelmek… 
 
 
ahmed kalkan
venhar

6322

 

Yorum Ekle

Yazdır
 

YORUMLAR

RAST HABER.COM

YAZARIN DİĞER YAZILARI

8 03/01/2018 - 17:17 KUR’AN’DA YAHUDİLERİN 80 ÖZELLİĞİ ve BUNLAR ÜZERİNDEN GÜNCEL MUHASEBE
8 15/11/2017 - 15:40 10 KASIM HUTBESİ
8 14/09/2017 - 16:41 İSLÂMÎ UYANIŞA KARŞI TÜRKİYE-İSRAİL İŞBİRLİĞİ
8 25/08/2017 - 13:47 EVLÂT KATİLİ BİR BABANIN İTİRAFLARI -IV-
8 24/08/2017 - 17:31 Evlât katili bir babanın itirafları
8 23/08/2017 - 14:39 EVLÂT KATİLİ BİR BABANIN İTİRAFLARI -II-
8 23/08/2017 - 14:38 EVLÂT KATİLİ BİR BABANIN İTİRAFLARI -I-
8 25/07/2017 - 17:49 KUDÜS’Ü, MESCİD-İ AKS’YI UNUTTUK MU ?
8 11/07/2017 - 20:55 SURİYELİ HÂMİLE KADININ ESAS KATİLİ, LAİK DÜZENDİR!
8 01/06/2017 - 19:47 RAMAZAN’DA NELER YAPMALIYIZ?
8 29/04/2017 - 13:34 CİHAD VE TEBLİĞİN SANAT SÜSÜYLE ZİYNETLENMESİ
8 16/04/2017 - 15:28 Allah’ın Dini ile Halk Dini Arasında Karşılaştırma
8 05/03/2017 - 23:11 Dinsiz Devlet mi Olur Be Hey Şaşkın?
8 04/02/2017 - 13:24 SİHİR/BÜYÜ YÖNÜYLE GÜNÜMÜZ CÂHİLİYESİ
8 10/01/2017 - 13:12 "CİNLERİN MUSALLATI" İLE İLGİLİ, RUKYECİLERE 20 SORU
8 06/01/2017 - 20:42 RUS ELÇİSİNİN ÖLDÜRÜLMESİNİ TASVİP EDEBİLİR MİYİZ?
8 16/11/2016 - 19:36 Elmalılı Tefsirini Mustafa Kemal mi Yazdırdı?
8 13/11/2016 - 17:10 MODERN KÖLELIK VE ÖZGÜRLÜK ÜZERINE DÜŞÜNCELER
8 06/11/2016 - 12:44 T.C. BİR DİN DEVLETİDİR
8 17/09/2016 - 19:00 DARBELER VE DARBECİ ASKERLER -IIV-
8 17/09/2016 - 18:59 DARBELER VE DARBECİ ASKERLER -IV-
8 17/09/2016 - 18:58 DARBELER VE DARBECİ ASKERLER -III-
8 17/09/2016 - 18:55 Darbeler ve Darbeci Askerler -II-
8 19/07/2016 - 14:23 DARBELER VE DARBECİ ASKERLER -I-
8 28/05/2016 - 13:37 27 MAYIS: ASKERÎ DARBELERİN 56. YILDÖNÜMÜ
8 21/04/2016 - 14:09 KURTARMADAN KURTULAMAYACAĞIMIZ, KURTULMADAN DA KURTARAMAYACAĞIMIZ İŞGAL ALTINDAKİ CÂMİLERİMİZ
8 26/03/2016 - 19:37 ŞEHİDLİK RUHUNUN YENİDEN CANLANMASI
8 16/03/2016 - 12:45 ''İnsanlık her şeyiyle yozlaşmayı yaşıyor''
8 16/02/2016 - 16:12 Şehidlik, Ölüm Biçimi Olmaktan Öte, Bir hayat Tarzıdır
8 03/02/2016 - 16:10 Terör ve Fesat (Video)
8 31/01/2016 - 20:40 TEVHİD VE UZLAŞMA
8 03/01/2016 - 00:01 Boş Vakit Mi Dediniz? O Da Ne Demek?
8 19/12/2015 - 12:10 SULTAN I. TAYYİP HAN CAMİİ VE CAMİLER ÜZERİNE DÜŞÜNCELER
8 16/10/2015 - 16:13 İSMÂİLLERİMİZDEN ALLAH İÇİN VAZGEÇEBİLMENİN ADIDIR HİCRET
8 15/10/2015 - 12:33 VUSLAT İÇİN AYRILMANIN DESTANI: HİCRET
8 13/08/2015 - 12:50 TEVHİD VE UZLAŞMA
8 10/08/2015 - 10:27 EVLÂT KATİLİ BİR BABANIN İTİRAFLARI
8 19/07/2015 - 10:32 BAYRAMIN HATIRLATTIKLARI (7 Bayram Mesajı, 7 Tefekkür)
8 03/07/2015 - 11:21 Unutulmuş bir İbadet: İtikaf
8 12/04/2015 - 13:10 DIŞARIDAKİLER Mİ DAHA ÖZGÜR, HAPİSHANEDEKİLER Mİ?
8 11/03/2015 - 11:43 ÂHİR ZAMAN
8 11/02/2015 - 11:44 ZAMANI DEĞERLENDİRME
8 06/02/2015 - 17:21 İMANDA PAZARLIK
8 05/02/2015 - 12:51 İMANDA PAZARLIK
8 03/02/2015 - 12:45 VESVESE
8 12/01/2015 - 18:24 İnsanlar kumara teşvik ediliyor!
8 22/12/2014 - 12:16 ŞEFAAT KAVRAMININ YOZLAŞTIRILMASI
8 13/12/2014 - 12:01 Mülk Tamamen Allah'ın Olduğuna göre, Şefaat de tamamen Allah'a aittir.
8 01/12/2014 - 14:01 İTAAT VE İSYAN YOLUYLA DÜŞÜLEN ŞİRK
8 30/11/2014 - 12:29 EMPERYALİZMİN HİZMETİNDE SANAT
8 25/11/2014 - 12:31 İtaat ve İsyan yoluyla düşülen Şirk
8 31/10/2014 - 15:01 "Ahlak Kavramı ve Akideyle İlişkisi" (VİDEO)
8 08/10/2014 - 11:53 ÖLÜMÜ DÜŞÜNEREK DİRİLMEK
8 02/09/2014 - 13:09 NEREDESİN EY GÜZEL İSYAN?
8 21/08/2014 - 12:14 KÖLELİK GERÇEKTEN KALKTI MI?
8 19/08/2014 - 13:19 Laik Düzende Diyanet İşleri...
8 16/08/2014 - 11:51 FÂİZ SOYGUNU
8 08/08/2014 - 16:26 KÜFÜRDE ÖNDERLER VE ONLARIN İZİNDE GİDENLER
8 22/07/2014 - 18:31 İSRAİL’İN HELÂKININ BAŞLANGICI
8 16/07/2014 - 13:34 YENİDEN İMANA
8 13/07/2014 - 15:33 HİLAFET ÜZERİNE
8 09/07/2014 - 12:30 HIRSIZLIK VE GÜNÜMÜZ
8 24/06/2014 - 13:23 TÂVİZ VE UZLAŞMAYI RED, KÜFRE MEYDAN OKUMAK VE ATEŞTEN GÖMLEK GİYMEKTİR
8 19/06/2014 - 12:10 DİLENİŞ DEĞİL; DİRENİŞ: UZLAŞMA VE TÂVİZE YANAŞMAMAK
8 11/06/2014 - 13:57 GIYBETİN ANLAM VE MAHİYETİ
8 03/06/2014 - 12:22 Boş Vakit mi Dediniz? O da Ne ki!?
8 27/05/2014 - 12:08 SOMA’DAKİLER VE SON MODA ARABADAKİLER, KIRIN ZİNCİRLERİNİZİ!
8 09/05/2014 - 06:35 DEVLET DİNİ VE DİYANET
8 06/04/2014 - 09:05 SEÇİMLERDE OY VERMEK NİRE, HABEŞİSTAN VE HİCRET NİRE?
8 27/03/2014 - 10:21 Allah'tan Başkasını "Vekil" Seçip Kabul Etmeyi Kur'an Yasaklamıştır
8 25/03/2014 - 08:44 SEÇMECE BUNLAR!
8 19/03/2014 - 07:02 OY VERMEK “HILFU’L-FUDÛL”A DEĞİL, “DÂRU’N-NEDVE”YE DESTEK OLMAKTIR
8 10/03/2014 - 08:06 TASAVVUFUN İSLAM'A VERDİĞİ ZARARLAR -III-
8 05/03/2014 - 09:23 TASAVVUFUN İSLAM'A VERDİĞİ ZARARLAR -II-
8 24/02/2014 - 09:01 TASAVVUFUN İSLAM'A VERDİĞİ ZARARLAR -I-
8 17/02/2014 - 09:42 ŞEHİDLİK, ÖLÜM BİÇİMİ OLMAKTAN ÖTE BİR HAYAT TARZIDIR
 
 
 
 
1 -


Abdullah Yıldız

“Sabırla ve namazla Allah’tan yardım dileme” vakti

23/01/2018 - 13:06

Abdullah Yıldız
Abdurrahman Dilipak
Abdülaziz Kıranşal
Ahmed Kalkan
Ahmet Kekeç
Ahmet Varol
Ahmet Taşgetiren
Akif Emre
Ali Kaçar
Ardan Zentürk
Ali Karahasanoğlu
Atasoy Müftüoğlu
Cihan Aktaş
Coşkun Uzun
Fatma Tuncer
Hamza Er
Hayrettin Karaman
Halime Kökçe
Hamza Türkmen
Hamdi Akan
Hikmet Ertürk
Hüseyin Gülerce
Hüseyin Bülbül
Hüseyin Alan
Ibrahim Karagül
Ismail Kılıçarslan
Kemal Öztürk
Kenan Alpay
Kemal Songür
Mehtap Yılmaz
Mehmet Durmuş
Merve Şebnem Oruç
Mustafa Çelik
Mustafa İslamoğlu
Mustafa Armağan
Mustafa Bozacı
Nedret Ersanel
Osman Atalay
Ramazan Kayan
Sevtap Mendi
Selahaddin E. Çakırgil
Süleyman Seyfi Öğün
Sükrü Hüseyinoğlu
Tülay Demircan Koyuncu
Yakup Döğer
Yavuz Bahadıroğlu
Yıldıray Oğur
Yiğit Bulut
Türkiye'de Boşanma Sebebleri nelerdir?
Oy Kullan Sonuçları Göster

www.radyovakit.com sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
bilgi@radyovakit.com  |  Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat