Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
Arama    
Gerçek mü`minler şu kimselerdir ki; Allah hatırlatıldığı zaman kalpleri ürperir; kendilerine O`nun ayetleri okunduğu zaman imanları güçlenir ve daima Rablerine güvenirler. Onlar namazı hakkını vererek kılarlar ve kendilerine verdiğimiz rızıklardan cömertçe sarf ederler. Enfal 2-3
* Suudi Arabistan’ı içerden okumak * Evlilikle İlgili Kur’an’ın Koymuş Olduğu İlkeler Nelerdir ? * Âdetten Töreye, Örften Ma’ğrufa * Allah'a Ortak Koşmak (Şirk) Nasıl Olur? * İslâm Kölelik ve Cariyeliği kaldırdı mı? (Video) * Norveç’te ne oldu? * Çocukları katledilen Saraybosnalı aileler 'adalet' bekliyor * Mugabe gitti ama Zimbabve’de diktatörlük sürecek * Son başlangıç... * Bir ayet Bin İbret

SON DAKİKA

ANA SAYFA

SİTENİZE EKLEYİN

RADYO DİNLE

Linkler

GENÇ BİRİKİM DERGİSİ

HAKSÖZ DERGİSİ

UMRAN DERGİSİ

VUSLAT DERGİSİ

İKTİBAS

YORUM DERGİSİ

İSLAMİ YORUM

AHMET VAROL

ANALİZ MERKEZİ

ANSAR DE

AYETLER COM

DENİZ FENERİ

DÜNYA BÜLTENİ

Enfal de

FİLİSTİN ENFORMASYON MERKEZİ

HABER VAKTİ

HAYRETTİN KARAMAN

KUDUS YOLU

M.ENGİN NOYAN

MAZLUMDER

MUSTAFA İSLAMOĞLU

Süleymaniye Vakfı

TEFSİR DERSLERİ

TEVHİD HABER

TEVHİDE DOĞRU

TİME TÜRK

İ H H

YARDIMELİ DERNEĞİ

İKRA İSLAM

İLKAV

İSRA HABER

Özçgün Duruş

ÖZGÜR DER

GIDA AMBARI

SAAT KAÇ

T.C. Kimlik Numarası

STAR

YENİ AKİT

YENİ ŞAFAK

ADANA BARIŞ RADYO

ADANA RADYO HAYAT

AKSARAY KENT FM

ANKARA DENGE RADYO

ANKARA HEDEF RADYO

ANKARA RADYO VAKİT

ANTALYA DİLARA FM

BATMAN GENÇLİK FM

BURSA ÇINAR RADYO

BURSA RAHMET FM

ÇORUM ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR NUR RADYO

ERZİNCAN GÖKSU FM

ISPARTA DİLARA FM

KARAMAN GSRT FM

KAYSERİ ART FM

KAYSERİ ARİFAN RADYO

KAYSERİ FURKAN RADYO

KAYSERİ RADYO AS

KAYSERİ ŞAFAK RADYO

KIRIKKALE ANADOLU FM

KIRŞEHİR GENÇLİĞİN SESİ FM

KOCAELİ ANADOLU RADYO

KOCAELİ MESAJ FM

KONYA GENÇLİK FM

KONYA RADYO EN

KONYA RİBAT FM

KONYA İSRA FM

MALATYA SELAM RADYO

MARDİN CEMRE RADYO

MUŞ RADYO 1071

NİĞDE UMUT FM

SAKARYA HİLAL FM

SİVAS RADYO GÜNEŞ

SİVAS RADYO HİLAL

URFA RADYO MEDYA

URFA RADYO MEGA

İÇEL ÇAĞRI FM

İÇEL İSTİKLAL RADYO

İRİP RADYO

İSTANBUL MARMARA FM

İSTANBUL MORAL FM

İSTANBUL RADYO MEKTUP

İSTANBUL ÖZEL FM

İZMİR RADYO BAŞAK

24 HABER TV

ÇAĞRI TV

HİLAL TV

KANAL A

TGRT HABER

TV NET

ÜLKE TV

Namaz Vakitleri

8 Kasım 2010 dan beri

Bugün 68525
Toplam 400104950
En Fazla 606285
Ortalama 153886
Üye Sayısı 125
Bugün Üye Olan 0

PKK-DEAŞ ortaklığı: Muhafazakar, İslamcı kimlikli kriptolar bile var..

ABD, PKK/PYD ve DEAŞ arasındaki bütün kirli ilişkiler, bütün kanlı ortaklıklar gün yüzüne çıkıyor. ABD ile terör örgütleri arasındaki ortaklığın en çirkin, en tehlikeli örnekleri bir bir açığa çıkıyor. “Terör kartı”nın nasıl kullanıldığı, terör üzerinden ülkelerin nasıl paramparça edildiği, “terörle mücadele” söyleminin 21. yüzyılın en büyük palavrası
2017-11-20 - 09:28

PKK-DEAŞ ortaklığı: Muhafazakar, İslamcı kimlikli kriptolar bile var..

 

 

ABD, PKK/PYD ve DEAŞ arasındaki bütün kirli ilişkiler, bütün kanlı ortaklıklar gün yüzüne çıkıyor. ABD ile terör örgütleri arasındaki ortaklığın en çirkin, en tehlikeli örnekleri bir bir açığa çıkıyor. “Terör kartı”nın nasıl kullanıldığı, terör üzerinden ülkelerin nasıl paramparça edildiği, “terörle mücadele” söyleminin 21. yüzyılın en büyük palavrası olduğu, terör örgütlerinin tamamının coğrafyamıza yönelen Batılı istilanın parçası olduğu artık gizlenemiyor.

PKK/PYD ile DEAŞ ortak çünkü patronları aynı..

MAKALEYİ SESLİ DİNLEMEK
İÇİN TIKLAYIN

 

Türkiye’ye, “DEAŞ’a yardım ediyor”suçlaması yöneltenlerintamamı DEAŞ’la ortakmış. Suriye ve Kuzey Irak üzerinden “DEAŞ’la mücadele”adı altında Türkiye kamuoyunun zihnini zehirleyenlerin tamamı DEAŞ’la ortakmış.

Çünkü PKK DEAŞ’la ortakmış… Çünkü Barzani DEAŞ üzerinden işgal haritası yürütüyormuş. Çünkü PKK/PYD Suriye’nin büyük bölümünü DEAŞ’la gizli gizli anlaşarak işgal ediyormuş. Çünkü hem DEAŞ’ın hem PKK/PYD’nin patronu aynıymış.

Bu ülkede gizli teröristler, ihanet eden bir çevre var

Daha o zamanlar; “DEAŞ’la savaş, PKK/PYD’ye alan aç” diye bir proje olduğunu, bunun Türkiye’ye kurulmuş tuzak olduğunu, bir siyasi körlük planı yürütüldüğünü, Suriye’nin kuzeyindeki “terör kuşağı”nın Türkiye içinde güçlü bir çevre tarafından desteklendiğini, bu çevrelerin hükümeti ve devleti terör koridoruna karşı hareketsiz bırakmaya çalıştığını, Suriye politikasındaki olumsuzlukların bu çevrelerin eseri olduğunu, bir çok alanda Türkiye’yi sattıklarını, hareket edemez hale getirdiklerini buradan haykırıyorduk.

Ama onlar daha makbuldü, onların sesi gür çıkıyordu, çünkü onlar büyük bir uluslararası projenin parçasıydı. Bugün ülkemizin karşı karşıya bulunduğu sıkıntıların önemli bir bölümü bu çevrelerin eseridir. Ve onlar hala aynı yolda devam etmektedirler.

Bunlar hem DEAŞ’la hem PKK ile ortak çalışıyormuş!

“Türkiye Barzani’ye destek vermeli”“Türkiye Kobani’yi DEAŞ’tan korumalı”, “Türkiye DEAŞ’la savaşmalı Suriye’nin kuzeyine dokunmamalı”  diyenlerin tamamı DEAŞ’la olan ortaklığı biliyormuş, bu ortaklığın bir parçasıymış!

Barzani birliklerinin Türkiye’den geçip, “DEAŞ’la mücadele için”  Kobani’ye girmesi o kirli ortaklığın parçasıymış. O günlerde gazete köşelerinde bu eylemin ateşli savunucuları olanlar, ki onları biliyoruz, DEAŞ-PKK ortaklığı adına kalem oynatıyormuşBarzani istihbarat ağları ve PYD kriptoları, Bazıları muhafazakar görünüm adı altında operasyonlar yürütüyormuş.

Kimse onlara, “Yahu siz ne yaptınız” diye sormuyor!

Açık söyleyeyim; bu konularda yanılmadım. Doğruyu gördüm ve hep savundum. Çünkü “Türkiye ekseni” dışında hiçbir hesaba inanmadımhiçbir projeyi savunmadım. Gücüm yettiğince en azından kamuoyu ile paylaşmaya çalıştım. Bugün her şey ortaya çıkıyor ama o kirli hesapları Türkiye’de pazarlayanlar hala aynı güçlerini, konumlarını sürdürebiliyor. Bir kez olsun kimse bunlara; “Yahu siz bu işleri savunuyordunuz, bakın ne tür bir ilişki çıktı ortaya. Bu işin neresindesiniz” diye sormuyor.

Şimdi BBC, ABD’nin PKK ve DEAŞ’la ortaklıklarını yayınlıyor. İngilizlerin bu işte payı nedir, o ayrı bir tartışma konusu. Bu yayınlarla ABD’den ne istiyorlar, o da ayrı bir tartışma konusu.

Ama ABD’nin Suriye politikasının tamamen terör örgütleri üzerine kurulduğu, PKK ve DEAŞ üzerinden yürütüldüğü, bir çok ülkenin bu örgütler üzerinden parçalanmaya çalışıldığı, Türkiye’yi çevreleme planlarının da PKK ve DEAŞ’la beraber uygulandığı gün gibi açığa çıktı.

FETÖ ve PYD kriptoları arasındaki gizli ortaklık

En önemlisi de PKK ve DEAŞ’ın ortak çalıştığı gerçeği artık gizlenemez hale geldi. FETÖ üzerinden yürütülen “Türkiye DEAŞ’a yardım ediyor” tezini de buna eklersek, FETÖ ile diğer iki örgütün nasıl koordineli bir planın ürünü olduğu ortaya çıkar.

Bunu Türkiye’ye uyarlayalım: FETÖ, PKK ve DEAŞ sempatizanları, örgüt üyeleri, kriptoları arasındaki ilişkiyi de masaya koyalım. PYD kriptolarının FETÖ ile gizli ilişkileri belki buradan biraz açığa çıkar. Sanırım bu alandan çok büyük bir tartışma başlatılabilir ama şimdilik bu tartışmayı erteleyelim.

Bölgemizdeki bütün terör örgütleri işgalcidir. Coğrafyamıza yönelik çokuluslu istila ve saldırıların Truva Atları ya da tetikçileridir. Dolayısıyla PKK ile savaş, FETÖ ile mücadele işgale karşı mücadeledir. Bir tür milli mücadeledir. Bölgedeki bütün ülkeler, bu örgütler üzerinden istikrarsızlaştırılıp işgale, parçalanmaya hazır hale getirilmektedir.

Muhafazakar, İslamcı kimlikli kriptolar var..

Bunlar; Selçuklu, Osmanlı, Türkiye Cumhuriyeti sürekliliğine karşı konumlandırılmış, bugün inşa etmeye çalıştığımız büyük devlet düşüncesine karşı sipere sokulmuş yapılardır. Bugün bu örgütleri gizli gizli destekleyenlerin etkinliği kırılamazsa, güçleri ellerinden alınamazsa, 15 Temmuz sonrasının müdahale dalgası bu çevreler üzerinden gelecektir. Bugün bu terör örgütlerinin patronlarıyla yatağa giren bazı çevreler, aynı şekilde birer Truva Atı olarak hazırlanmaktadır.

Öyleyse yüz yıllık dondurulmuş tarihten sonra, yeni bir yükseliş dönemi başlatılacaksa önce bu işgal uzantısı terör örgütleri, onların kripto destekçileri tasfiye edilmeli, zayıflatılmalıdır. Bu kriptoların ideolojisi yoktur. Bazıları “muhafazakar”, “İslamcı” bile olabilmektedir.

Terörün gizli ortakları fena halde moraracak

Batı’nın 21. yüzyıla dönük terör örgütü projelerinin hemen tamamının “Müslüman kimlikli” olmaları sanırım yeterince dikkat çekici olmalı. “İslam’la savaş, Müslüman dünyayı çökertme, coğrafyamızı parçalama”ya dönük bu tür kirli girişimlerde Müslümanları kendi ülkelerine ve coğrafyalarına karşı silah olarak kullanmayı başarmışlardır.

Türkiye, yüzyıllara varan devlet aklı, siyasi öngörüsü, basireti ile hareket etmeli ve bu yönde de mücadele etmelidir. Bu ruh ve azim dışındaki bütün çokuluslu bağlantılar tehdittir.

İşte bu, yüzyılların mücadele biçimidir. Bizim ayaklarımız bu mücadele üzerine sabittir.

Bu aşamadan sonra PKK adına, PYD adına, DEAŞ adına, Barzani adına Türkiye’ye bir şeyler pazarlayanlar, gizli gizli nüfuz casusluğu yapanlar, siyaset ve medyada roller üslenenler benzer bir senaryonun figüranları olarak nitelendirilecektir.

ABD’nin PKK ve DEAŞ’la ortaklığının daha gizli ilişkileri açığa çıktığında, bazılarının nasıl moraracağını şimdiden görür gibiyim..

 

ibrahim karagül

yeni şafak


Keyword : radyo vakit - ibrahim karagül - yeni şafak -
Bookmark and Share
 

DİĞER HABERLER

Soçi’deki üçlü zirve: ABD gider, PKK ortada kalır
Birinci Dünya Savaşı döneminde Lübnan’dan Filistin’e ve Arap Yarımadasına, Irak’tan Afganistan’a uzanan coğrafyada dünya tarihinin en keskin istihbara
PKK-DEAŞ ortaklığı: Muhafazakar, İslamcı kimlikli kriptolar bile var..
ABD, PKK/PYD ve DEAŞ arasındaki bütün kirli ilişkiler, bütün kanlı ortaklıklar gün yüzüne çıkıyor. ABD ile terör örgütleri arasındaki ortaklığın en çi
Bizim için sadece ‘Türkiye ekseni’ vardır!
Türkiye; 2023’e, içeride bütün çatışma alanlarını ortadan kaldırarak girmek zorunda. Cumhuriyet döneminin keskin, yıpratıcı, çözücü ve dışarıdan yönet
Savaşı İslâm’ın kalbine taşıyorlar
İsrail her an Güney Lübnan’a saldırabilir. Suudi Arabistan aynı anda Yemen’e girebilir. İran, hesap bozucu biçimde, İsrail saldırma- ya fırsat bulamad
Irak'ta Türkmenlerin siyasi gücü artıyor
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nde (IKBY) 25 Eylül 2017’de yapılan tartışmalı referandum sonrası Irak siyasetinde dengeler bir anda değişti. Irak siyaset
"ABD ve İsrail bir ‘cephe’ kuruyor
Suudi Arabistan’daki iç siyasi tasfiyeyi, büyük hesaplaşmayı çok ciddiye alın. Hem S. Arabistan’ın geleceği için, hem bütün bölgenin geleceği için, he
Avrupa parçalanır, Türkiye daha da büyür! İ
Katalonya’nın bağımsızlık ilanı sadece İspanya’yı bölmekle kalmadı, Avrupa’nın etnik fay hatlarını harekete geçirdi. Artık hiç kimse, hiçbir güç Avrup
'Kimse bu millete esaret zinciri vuramaz'
Daha önceki darbelerde içinde La Havle çeken milletimiz, bu defa özgürlüğüne ve devletine sahip çıkmak için sokaklara ve meydanlara inmiştir. 'Millet
Sadakati menfaatine bağlı olanlar
Dostluğu mezara kadar olanlar var, pazara kadar olanlar var. Bu pazara kadar dost olanlardan (görünenlerden) Allah’a sığınmak gerekiyor. Arkadaş, dos
‘Ateş Serbest’ ve Ilımlı İslam’a dönüş...
Mesele Suriye ve Irak ise, “Kerkük gitti mi, buraya hangi koridoru kurarsan kurur” cümlesi, meseleyi cümleten bitirdiğinden, bol detay satan söylevler
1 -


Abdullah Yıldız

Kalbimiz Camide Cami Kalbimizde

31/10/2017 - 14:29

Abdullah Yıldız
Abdurrahman Dilipak
Abdülaziz Kıranşal
Ahmed Kalkan
Ahmet Kekeç
Ahmet Varol
Ahmet Taşgetiren
Akif Emre
Ali Kaçar
Ardan Zentürk
Ali Karahasanoğlu
Atasoy Müftüoğlu
Cihan Aktaş
Coşkun Uzun
Fatma Tuncer
Hamza Er
Hayrettin Karaman
Halime Kökçe
Hamza Türkmen
Hamdi Akan
Hikmet Ertürk
Hüseyin Gülerce
Hüseyin Bülbül
Hüseyin Alan
Ibrahim Karagül
Ismail Kılıçarslan
Kemal Öztürk
Kenan Alpay
Kemal Songür
Mehtap Yılmaz
Mehmet Durmuş
Merve Şebnem Oruç
Mustafa Çelik
Mustafa İslamoğlu
Mustafa Armağan
Mustafa Bozacı
Nedret Ersanel
Osman Atalay
Ramazan Kayan
Sevtap Mendi
Selahaddin E. Çakırgil
Süleyman Seyfi Öğün
Sükrü Hüseyinoğlu
Tülay Demircan Koyuncu
Yakup Döğer
Yavuz Bahadıroğlu
Yıldıray Oğur
Yiğit Bulut
Son Olayları Nasıl Değerlendiriyorsunuz
Oy Kullan Sonuçları Göster

www.radyovakit.com sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
bilgi@radyovakit.com  |  Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat