Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
Arama    
İNDİRİLEN DİN'E EVET, ÖTEKİ DİN'LERE HAYIR
* El Aksa: Ortadoğu duvarında asılı silah * Körfez krizinin kazananı kim? * 'Filistin halkı Mescid-i Aksa'nın koruyucusudur' * 15 Temmuz Darbesi ve ABD * Erdoğan: Tüm İslam aleminin görevi * Emir’in ve Dahlan’ın yeni terör timleri Türkiye’ye mi sızdı? * Filistin, Kudüs ve Mescid-i Aksa Nasıl Kurtulur? * Kudüs'ü Mescid'i Aksâ'yı Unuttuk mu? * Piyasa İslamı * İşgal Güçleri Mescid-i Aksa'daki Elektronik Kapıları Termal Kameralarla Değiştirdi

SON DAKİKA

ANA SAYFA

SİTENİZE EKLEYİN

RADYO DİNLE

Linkler

GENÇ BİRİKİM DERGİSİ

HAKSÖZ DERGİSİ

UMRAN DERGİSİ

VUSLAT DERGİSİ

İKTİBAS

YORUM DERGİSİ

İSLAMİ YORUM

AHMET VAROL

ANALİZ MERKEZİ

ANSAR DE

AYETLER COM

DENİZ FENERİ

DÜNYA BÜLTENİ

Enfal de

FİLİSTİN ENFORMASYON MERKEZİ

HABER VAKTİ

HAYRETTİN KARAMAN

KUDUS YOLU

M.ENGİN NOYAN

MAZLUMDER

MUSTAFA İSLAMOĞLU

Süleymaniye Vakfı

TEFSİR DERSLERİ

TEVHİD HABER

TEVHİDE DOĞRU

TİME TÜRK

İ H H

YARDIMELİ DERNEĞİ

İKRA İSLAM

İLKAV

İSRA HABER

Özçgün Duruş

ÖZGÜR DER

GIDA AMBARI

SAAT KAÇ

T.C. Kimlik Numarası

STAR

YENİ AKİT

YENİ ŞAFAK

ADANA BARIŞ RADYO

ADANA RADYO HAYAT

AKSARAY KENT FM

ANKARA DENGE RADYO

ANKARA HEDEF RADYO

ANKARA RADYO VAKİT

ANTALYA DİLARA FM

BATMAN GENÇLİK FM

BURSA ÇINAR RADYO

BURSA RAHMET FM

ÇORUM ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR NUR RADYO

ERZİNCAN GÖKSU FM

ISPARTA DİLARA FM

KARAMAN GSRT FM

KAYSERİ ART FM

KAYSERİ ARİFAN RADYO

KAYSERİ FURKAN RADYO

KAYSERİ RADYO AS

KAYSERİ ŞAFAK RADYO

KIRIKKALE ANADOLU FM

KIRŞEHİR GENÇLİĞİN SESİ FM

KOCAELİ ANADOLU RADYO

KOCAELİ MESAJ FM

KONYA GENÇLİK FM

KONYA RADYO EN

KONYA RİBAT FM

KONYA İSRA FM

MALATYA SELAM RADYO

MARDİN CEMRE RADYO

MUŞ RADYO 1071

NİĞDE UMUT FM

SAKARYA HİLAL FM

SİVAS RADYO GÜNEŞ

SİVAS RADYO HİLAL

URFA RADYO MEDYA

URFA RADYO MEGA

İÇEL ÇAĞRI FM

İÇEL İSTİKLAL RADYO

İRİP RADYO

İSTANBUL MARMARA FM

İSTANBUL MORAL FM

İSTANBUL RADYO MEKTUP

İSTANBUL ÖZEL FM

İZMİR RADYO BAŞAK

24 HABER TV

ÇAĞRI TV

HİLAL TV

KANAL A

TGRT HABER

TV NET

ÜLKE TV

Namaz Vakitleri

8 Kasım 2010 dan beri

Bugün 47161
Toplam 378884765
En Fazla 606285
Ortalama 152468
Üye Sayısı 125
Bugün Üye Olan 0

Emir’in suikastçileri…

Bunların tamamının cevabı maalesef “evet”. Batı’dan FETÖ ile yürütülen müdahalenin bir başka ayağı coğrafyamızda bazı ülkeler üzerinden servis edildi. BAE’nin darbe girişimi için “FET֒ye üç milyar dolar” para aktardığı zaten ortaya çıkmıştı. BAE ve onun kontrolündeki, (aslında ABD-İsrail kontrolünde)
2017-07-28 - 09:20

Emir’in suikastçileri…

 

 

Katar kriziyle, Basra Körfezi’nde patlayan yeni kriz ve Türkiye’deki 15 Temmuz darbe girişimi arasında ne tür bir bağlantı var?

15 Temmuz’dan altı ay önce Gerçek Hayat dergisinde kapak dosyası yaptığımız “çokuluslu darbe” hazırlıklarında Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile Ortadoğu’nun kiralık katili Muhammed Dahlan’ın rolü nedir?

Körfez İşbirliği Konseyi’ni dağıtacak noktaya gelen, istihbarat savaşlarıyla devam eden, Katar’ın işgalini bile gündeme getiren, Türk üssünün kapatılmasını öncelikli talimat olarak öne çıkaran kriz, sadece Katar’ı değil aynı zamanda Türkiye’yi de mi hedefliyordu? 15 Temmuz darbe ve iç savaş planları başarısız olunca birileri “terör örgütleriyle de ortaklık kurup” yeni bir senaryoyu mu harekete geçirdi?

BAE yönetimine karşı “15 Temmuz davaları” açılmalı

Bunların tamamının cevabı maalesef “evet”. Batı’dan FETÖ ile yürütülen müdahalenin bir başka ayağı coğrafyamızda bazı ülkeler üzerinden servis edildi. BAE’nin darbe girişimi için “FETÖ’ye üç milyar dolar” para aktardığı zaten ortaya çıkmıştı. BAE ve onun kontrolündeki, (aslında ABD-İsrail kontrolündeMuhammed Dahlan’ın Türkiye’deki darbe girişimindeki kirli rolüyle ilgili daha çok şey ortaya çıktı. Daha çek şey açığa çıkacak, bekleyin…

Bu kiralık katili kullanan BAE yönetiminin “15 Temmuz darbesinden açıktan sorumlu tutulması, suçlanması, uluslararası dava konusu yapılması” için çokça kanıt var. Darbe girişimi sırasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, BAE aleyhine yerel ve uluslararası mahkemelerde dava açma hakları vardır.

BAE ve kiralık katili Dahlan..

Bu ülke; “terör organizasyonları kurup, Türkiye’deki FETÖ terör örgütüne destek vermekten, para aktarmaktan, iç savaş kışkırtmaktan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öldürülmesinden” sorumlu tutulabilir, bu yönde uluslararası bir soruşturma yürütülebilir. 

İsrail ve Mısır istihbaratı ile ortak tertip edilen şer operasyonlarının finansörü BAE, kirli operasyoncusu Dahlan’dır. Yaser Arafat’ı zehirleyip öldüren ekibin içinde olan Dahlan, Mısır ve İsrail istihbaratı ile birlikte Gazze’de yapılan katliamların da sorumlusudur.

Gazze’ye saldırı hazırlığı yapılıyor..

Bugünlerde İsrail, Mısır ve BAE yeni bir tertibin peşinde. Hamas’ı devirip Muhammed Dahlan’ı Gazze’nin başına getirmek için özel birimler, askeri hazırlıklar yapıyorlar. Yakında Gazze’ye yeni bir saldırı başlarsa, yeni bir katliam başlarsa kimse şaşırmasın. Çünkü çok kirli bir oyun oynanmaya başlandı.

Ama sıkı durun, çok daha vahim gelişmeler var. Sanırım çok yakında bu vahamete ilişkin sonuçlar kendini hissettirmeye başlayacak. Şöyle:

Türkiye’ye saldırı için DEAŞ içinde özel birimler kurdular

BAE ve Dahlan DEAŞ içinde özel timler, birlikler, suikast ve terör aparatları oluşturmaya başladı. BAE, resmen DEAŞ içinde DEAŞ kuruyor. Neden? Sadece Suriye için mi? Yoksa bölgede başka ülkeler içinde bir takım terör ve suikast faaliyetleri için mi?

Burada hemen, bu güçlerin terör örgütleri üzerinden Türkiye’yi hedef almasına yoğunlaşmak bir zarurettir. BAE ve Dahlan’ın DEAŞ’ının hedefi açık biçimde Türkiye’dir.

15 Temmuz’u fonlayıp, FETÖ ile Dubai toplantıları yapıp, para aktarıp, organizasyonlar yapan BAE ve Dahlan, başarısız darbe girişiminden sonra Türkiye içinde suikast ve terör eylemleri için harekete geçmiştir. Bundan sonra Türkiye içindeki DEAŞ saldırılarından bu ülke ve onun tetikçisi Dahlan sorumlu tutulacaktır.

Kirli işlerin patronu Muhammed bin Zaid

BAE Başkanı ve Abu Dabi Emiri Halife bin Zaid, ülkesinin uluslararası terör odağı olmasından sorumlu görülecektir. Ama asıl, kardeşi BAE Genelkurmay Başkanı ve Abu Dabi Veliahtı Muhammed Bin Zaid el Nahyan, bu terör saldırılarından doğrudan sorumlututulacaktır. Bu kişi bölgedeki bütün kirli işlerin odağıdır. Dahlan gibi kanlı, örtülü operasyon şefidirİsrail istihbaratı ile çok yakındır, Müslüman dünyanın şer odaklarından biridir.

Ortadoğu’daki faili meçhullerde, terör saldırılarında parmağı vardır. DEAŞ içinde özel birimler, timler, terör yapılanmaları kuran kişi budurBu yapılanma, hazırlık doğrudan Türkiye’ye saldırı içindir. Türkiye’ye zarar vermek için açık biçimde terör yöntemleri kullanmakta, terör organizasyonlarını finanse etmekte, Dahlan üzerinden terör organizasyonları yapmaktadır. Tıpkı 15 Temmuz darbe girişimindeki ortaklığı gibi, yeni cinayetlere hazırlık yapmaktadır.

Muhammed bin Zaid’in terör timleri Türkiye’de mi?

Katar’a yönelik ablukanın, Gazze’ye yönelik saldırı hazırlıklarının patronudur. Bölge ülkelerini parmağında oynatmaktadır. Katar krizinde S. Arabistan’ı tuzağa düşüren kişinin de Muhammerd bin Zaid olduğunu düşünüyorum. Ki, Katar krizi hızla S. Arabistan’ın aleyhine dönmektedir.

Bir ihtimal ise zihnini kemiriyor.

Son haftalarda Türkiye’de bir çok ilde yürütülen DEAŞ operasyonlarının Muhammed bin Zaid ve Dahlan’ın oluşturduğu yeni terör timleri ile bir alakası olabilir mi? Bu kişiler, Muhammed bin Zaid’in Türkiye içine soktuğu terör ve suikast timleri olabilir mi?

 

ibrahim karagül

yeni şafak


Keyword : radyo vakit - ibrahim karagül - yeni şafak -
Bookmark and Share
 

DİĞER HABERLER

Erdoğan: Tüm İslam aleminin görevi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, İslam Dünyası Yükseköğretim Alanının Oluşturulması Toplantısı'nın açılış oturumunda Mescid-i Aksa için İslam dünyasınd
Kudüs'ün Statüsü ve Uluslararası Hukukun (!) Sefaleti
Irak, Suriye, Yemen ve Libya’daki iç savaşların, Körfez bloğundaki çatlamaların, İran ve Suudi Arabistan arasındaki rekabetin ve bölgedeki toplumların
Kudüs Düşerse, Dünya Düşer
Birinci Dünya Savaşı yıllarında İngiliz işgaline girdikten beri kan ağlıyor Kudüs. Kudüs, İngilizlerin beceriksiz idaresinde Müslüman-Yahudi çatışması
İşgal bütün coğrafyaya yayılıyor, harekete geç!
Şimdilik Suriye’de devam eden, Yemen’in ve Libya’nın bölünmesiyle sürdürülen yıkım rüzgarı, tersine çevrilemezse, çok yakında başka ülkelere yönelecek
Öfke Cumasında Filistin’de 3 Kişi Şehit Oldu Onlarca Kişi Yaralandı
Mescidi Aksa’ya destek için ilan edilen Öfke Cumasında bugün yapılan protesto gösterilerine sert müdahale eden işgal güçlerinin plastik mermi ve göz y
Gazze'de neler oluyor?
Türkiye'nin hükümet ve halk olarak İsrail tarafında ambargonun kaldırılması hususundaki teşebbüsleri ve Katar'ın Gazzenin tekrar imarı konusundaki çab
Mescid-i Aksa’da Ne Oluyor?
Siyonist işgal rejimi uzun süreden beri Mescidi Aksa’yı paylaştırma planını hayata geçirmek için muhtelif taktiklere başvuru- yor. Bu konuda işgal yön
İsrail'in sessiz stratejisi
Irak'ta DEAŞ'a karşı aylarca devam eden Musul operasyonu, Suriye'de ABD ve terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'nin Rakka operasyonu, Ürdün sınırında
Emir’in suikastçileri…
Bunların tamamının cevabı maalesef “evet”. Batı’dan FETÖ ile yürütülen müdahalenin bir başka ayağı coğrafyamızda bazı ülkeler üzerinden servis edildi.
Musul sonrası Irak ve yeni çatışma dinamikleri
Aslında bir yanıyla bakıldığında hem Bağdat hem de Erbil derin bir nefes aldı. Üç yıl öncesinde siyasi bir mağlubiyetin ötesinde varoluşssal bir tehdi
1 -


Ahmet Anapalı

İslam Ordularının muhteşem Malazgirt Zaferi (1)

29/08/2016 - 20:23

Ahmet Anapalı
Abdullah Yıldız
Abdurrahman Dilipak
Ahmet Mercan
Ahmed Kalkan
Ahmet Kekeç
Ahmet Varol
Ahmet Taşgetiren
Akif Emre
Ali Kaçar
Ardan Zentürk
Ali Karahasanoğlu
Atasoy Müftüoğlu
Beşir Eryarsoy
Ceren Kenar
Cihan Aktaş
Coşkun Uzun
Ersoy Dede
Hayrettin Karaman
Hamdi Akan
Halime Kökçe
Hamza Er
Hamza Türkmen
Hikmet Ertürk
Hüseyin Bülbül
Hüseyin Alan
Hüseyin Gülerce
Ibrahim Karagül
Ismail Kılıçarslan
Kemal Songür
Kenan Alpay
Kemal Öztürk
Mehtap Yılmaz
Mehmet Durmuş
Merve Şebnem Oruç
Mustafa Çelik
Mustafa Bozacı
Mustafa İslamoğlu
Mustafa Armağan
Nedret Ersanel
Osman Coşkun
Osman Atalay
Ramazan Kayan
Selahaddin E. Çakırgil
Süleyman Seyfi Öğün
Sükrü Hüseyinoğlu
Tülay Demircan Koyuncu
Yakup Döğer
Yavuz Bahadıroğlu
Yıldıray Oğur
Yiğit Bulut
Türkiye'de Boşanma Sebebleri nelerdir?
Oy Kullan Sonuçları Göster

www.radyovakit.com sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
bilgi@radyovakit.com  |  Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat