Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
Arama    
Gerçek mü`minler şu kimselerdir ki; Allah hatırlatıldığı zaman kalpleri ürperir; kendilerine O`nun ayetleri okunduğu zaman imanları güçlenir ve daima Rablerine güvenirler. Onlar namazı hakkını vererek kılarlar ve kendilerine verdiğimiz rızıklardan cömertçe sarf ederler. Enfal 2-3
* Erdoğan çok sert uyardı: Ezer geçeriz * Milli Mücadele döneminde de Afrin'e harekat düzenlendi * Nedir bu terbiyesizlerden çektiğimiz? * Bizdeki solcular nankördür; ağlayıp sızlarlar, arkadan hançerlerler! * ‘Savaş kışkırtıcıları-barış kışkırtıcıları’... * Erdoğan: Afrin operasyonu başladı * İslamda Kardeşlik Ruhu * Kur’an Talebesi Müritliği * Sağırdırlar, Dilsizdirler, A’madırlar... * Müslüman bir Devlet Hangi Gerekçelerle Savaş ilan edebilir? (Video)

SON DAKİKA

ANA SAYFA

SİTENİZE EKLEYİN

RADYO DİNLE

Linkler

GENÇ BİRİKİM DERGİSİ

HAKSÖZ DERGİSİ

UMRAN DERGİSİ

VUSLAT DERGİSİ

İKTİBAS

YORUM DERGİSİ

İSLAMİ YORUM

AHMET VAROL

ANALİZ MERKEZİ

ANSAR DE

AYETLER COM

DENİZ FENERİ

DÜNYA BÜLTENİ

Enfal de

FİLİSTİN ENFORMASYON MERKEZİ

HABER VAKTİ

HAYRETTİN KARAMAN

KUDUS YOLU

M.ENGİN NOYAN

MAZLUMDER

MUSTAFA İSLAMOĞLU

Süleymaniye Vakfı

TEFSİR DERSLERİ

TEVHİD HABER

TEVHİDE DOĞRU

TİME TÜRK

İ H H

YARDIMELİ DERNEĞİ

İKRA İSLAM

İLKAV

İSRA HABER

Özçgün Duruş

ÖZGÜR DER

GIDA AMBARI

SAAT KAÇ

T.C. Kimlik Numarası

STAR

YENİ AKİT

YENİ ŞAFAK

ADANA BARIŞ RADYO

ADANA RADYO HAYAT

AKSARAY KENT FM

ANKARA DENGE RADYO

ANKARA HEDEF RADYO

ANKARA RADYO VAKİT

ANTALYA DİLARA FM

BATMAN GENÇLİK FM

BURSA ÇINAR RADYO

BURSA RAHMET FM

ÇORUM ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR NUR RADYO

ERZİNCAN GÖKSU FM

ISPARTA DİLARA FM

KARAMAN GSRT FM

KAYSERİ ART FM

KAYSERİ ARİFAN RADYO

KAYSERİ FURKAN RADYO

KAYSERİ RADYO AS

KAYSERİ ŞAFAK RADYO

KIRIKKALE ANADOLU FM

KIRŞEHİR GENÇLİĞİN SESİ FM

KOCAELİ ANADOLU RADYO

KOCAELİ MESAJ FM

KONYA GENÇLİK FM

KONYA RADYO EN

KONYA RİBAT FM

KONYA İSRA FM

MALATYA SELAM RADYO

MARDİN CEMRE RADYO

MUŞ RADYO 1071

NİĞDE UMUT FM

SAKARYA HİLAL FM

SİVAS RADYO GÜNEŞ

SİVAS RADYO HİLAL

URFA RADYO MEDYA

URFA RADYO MEGA

İÇEL ÇAĞRI FM

İÇEL İSTİKLAL RADYO

İRİP RADYO

İSTANBUL MARMARA FM

İSTANBUL MORAL FM

İSTANBUL RADYO MEKTUP

İSTANBUL ÖZEL FM

İZMİR RADYO BAŞAK

24 HABER TV

ÇAĞRI TV

HİLAL TV

KANAL A

TGRT HABER

TV NET

ÜLKE TV

Namaz Vakitleri

8 Kasım 2010 dan beri

Bugün 86213
Toplam 411554581
En Fazla 606285
Ortalama 154545
Üye Sayısı 127
Bugün Üye Olan 0

Düşmanlar pusuda bekliyor

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde yapılan 15 Temmuz Şehitler Abidesi’nin açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “15 Temmuz’da yedi düveli arkasına alan ihanet çetesinin 40 yıllık bir planını 20 saate kalmadan bozarak tarihimize yeni bir zaferi nakşettik” dedi 11 Temmuz’da başlayan ve dün sona eren 15 Temmuz Demokrasi ve
2018-01-22 - 10:40

Düşmanlar pusuda bekliyor

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Temmuz’da başlayan ve dün sona eren 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin karşısına yapılan 15 Temmuz Şehitler Abidesi’nin açılış töreninde konuştu. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet adı altında yaptığı yürüyüş başta olmak üzere, AB ve FETÖ ile yapılan mücadele de önemli başlıklara değindi. Erdoğan, destanların bir kahramanı olduğunu belirterek, “15 Temmuz’un milyonlarca kahramanı var. Yedi düveli arkasına alan ihanet çetesinin, 40 yıllık bir planını 20 saate kalmadan bozarak tarihimize yeni bir zaferi nakşettik” dedi.

BU MİLLET KURŞUNU GÖĞSÜNDE DURDURDU

Erdoğan, “Savaşlar, ordular arasında olur. Türk milleti 15 Temmuz’da ordulaşmış bir ihanet çetesine karşı yüreğindeki imanı ve çıplak elleriyle bir mücadele verdi. Benim milletimin elinde silah mı vardı? Benim milletim o alçaklara, o hainlere karşı silahla mı yürüdü? Dünyada bunun başka bir örneği yok. Kurşunu göğsünde durduran bir başka millet de yok. Tankı yumrukla durduran bir başka millet yok. Tankın egzozun içine fanilasını, tişörtünü sokmak suretiyle onu durduran bir başka zeka da yok. Uçağı, helikopteri yakalamak için hamle yapan bir başka millet yoktur. Ölümün üzerine böylesine cesaretle giden bir başka millet yoktur. Dünyanın her köşesinde adaletin sembolü olarak kullanılarak o gözleri bağlı mitoloji heykelini utandıracak hassasiyet gösteren bir başka millet yoktur” şeklinde konuştu. Erdoğan özetle şunları söyledi:

NE UNUTACAĞIZ NE DE UNUTTURACAĞIZ

“15 Temmuz’u ne kendimiz unutacağız ne de bizden sonraki nesillere unutturacağız. Biz bugün nasıl Çanakkale’yi, Kurtuluş Savaşı’nı unutmuyor, her fırsatta yad ediyor, bu mücadelelerden gereken dersleri çıkarıyorsak, 15 Temmuz’u da böyle bir dönüm noktası olarak görüyoruz. Aslında destanların tek bir kahramanı olur, 15 Temmuz’un ise milyonlarca kahramanı var. Bu cesareti gösteremeyenler şimdi ‘kontrollü darbe’ iftirasıyla 15 Temmuz’u gölgelemenin, o gece verilen mücadeleye çamur atmanın çabası içindeler. VIP’de, tanklar orada dururken, pazarlık bitiyor, tanklar çekiliyor ve beyefendi Bakırköy Belediyesi’nde misafir ediliyor. Kontrollü darbe, olağanüstü hal. Ne olacaktı? İstedikleri gibi yine at oynatmaya devam mı edeceklerdi? İnşallah yarın Milli Güvenlik Kurulu toplantımız var. Tekrar uzatılması teklifini yapacağız.”

Erdoğan, daha sonra anıtın önünde 16 Türk devletini temsil eden askerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

250 ŞEHİDİMİZİN HESABINI VEREMEYİZ

“Burada bizim devletimizi yıkmaya teşebbüs ediyorlar, 250 şehidimiz, 2 bin 193 gazimiz var. Biz bu kararı verirken George’a mı soracağız, Hans’a mı soracağız? Şu anda parlamenter hukuk sistemi içerisinde parlamentomuz var, parlamentomuzdan gelir, geçerse bana geldiği zaman ben de bunu onaylarım. Bu kadar açık söylüyorum. Niye? 250 şehidimizin ruhaniyetinin hesabını veremeyiz, 2 bin 193 gazimizin o acılarını çekemeyiz. Avrupa Birliği’nde durum ne olur? Bunu düşünüyoruz. Ne yaparsan yap Avrupa Birliği’nin tavrı ortada. 54 yıl geçti 54 yıl, hala bizimle bunlar dalga geçiyor. Verdikleri sözleri tutmazlar, vize uygulaması dersin tutmazlar, ‘Mültecilerle ilgili şu kadar para vereceğiz’ derler, vermezler. Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz, başka bu işin çaresi yok.”

KATİLLER ADETA CAKA SATIYORLAR

“Şu anda yargıda bakıyorsunuz keyif yerinde. Orada o mağdur, mazlum şehitlerimizin ailelerine karşı adeta caka satıyorlar. Böyle grand tuvalet mahkemeye gelmek gibi bir şey olmaz. Çünkü o mağdur, o mazlum kardeşlerimizin hakkını almamız lazım. Neler oldu, neler oluyor... Biz üzerimize düşeni yapmamız lazım. MHP Genel Başkanı olmak üzere dimdik duran tüm siyasetçilerimize milletim adına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bunun yanında darbecilerin yolları açmasıyla kendilerini güvenli evlere atıp, çay-kahve eşliğinde televizyondan olup bitenleri seyredenleri de unutmayacağız.”

KORKAKLAR ZAFER ANITI DİKEMEZ

“Bu anlamlı abide ile birlikte inşallah her yıl bu Milli Birlik Günü’nde burada bir arada olacağız. FETÖ’yü, kimdir, anlatmalıyız. Bunun adını anmaktan çekinmemeliyiz. Herkes bilecek bu haşhaşinin kim olduğunu. Bunu anlatmamız lazım. Kardeşlerim, şunu unutmayın, korkaklar zafer anıtı dikemez. Selam olsun tanka karşı dimdik duran kahramanlara, helal olsun bu yiğitleri doğuran eli öpülesi analara. Yazıklar olsun darbeye sevinen kanı bozuklara. Selam olsun Nene Hatun’lara, Şerife Bacı’lara, helal olsun Çanakkale ruhunu yaşatanlara. Yazıklar olsun vatan elden giderken kaçan korkaklara. Yazıklar olsun kendi milletine silah sıkan soysuzlara.”

Gelecek nesillere

16 Türk devletini temsil eden askerlerin de bulunduğu 15 Temmuz Şehitler Abidesi’nin açılışı, Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Yıldırım tarafından yapıldı. Erdoğan, “Şehitler Abidesi, gelecek nesiller için de inşallah sürekli bu anı hatırlatacaktır” ifadesini kullandı. Abidenin dört yanında Rabia işaretini temsilen tek bayrak, tek millet, tek vatan ve tek devlet yazılı anıtı inceleyen Erdoğan, anıttaki Cumhurbaşkanlığı forsunun üzerine Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden güneşi taktı. Anıttaki “tek vatan”da büyük Türk bayrağı ve 81 ilin ismi, “tek bayrak”ta ay yıldız, “tek millet”te 81 insan figürü ve “tek devlet”te de Cumhurbaşkanlığı forsu ile 16 Türk devletini temsil eden 16 yıldız bulunuyor.

TBMM’deki anma törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis Başkanı Kahraman ve Başbakan Yıldırım’ın yanı sıra, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan ve yüksek yargı organlarının başkanları, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bazı siyasi partilerin temsilcileri, eski Meclis başkanları Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin, eski başbakanlardan Tansu Çiller ve Ahmet Davutoğlu, eski bakan ve milletvekilleri, Bakanlar Kurulu üyeleri ve milletvekilleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Tören boyunca Meclis binası üzerine Türk bayrağı yansıtıldı.

Gazi ve şehit yakınlarıyla omuz omuza

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sabah namazını Beştepe’deki Millet Camisi’nde kıldı. Daha sonra demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslenen Erdoğan, konuşmasının sonunda “15 Temmuz Şehitler Abidesi”nin açılışını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin karşısında inşa edilen 15 Temmuz Şehitler Abidesi’nin açılış törenine iştirak eden Erdoğan, Külliye bahçesindeki konuşmasının ardından kürsüden inip, vatandaşların arasından yürüyerek abidenin yapıldığı alana yürüdü. Eşi Emine Erdoğan’ın da eşlik ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında devlet protokolü de hazır bulundu. Gazi ve şehit yakınları da Erdoğan ile beraber anıta yürüdü.

Ulus’taki birinci Meclis binası önünden başlayan yürüyüşte vatandaşlar, tekbir getirdi. Vatandaşların, kortej eşliğinde gerçekleştirilen ve binlerce kişinin yürüyüş boyunca tören alanına kadar taşıdığı 3 kilometre uzunluğundaki Türk bayrağı dikkat çekti.

Binlerce kişi birlik mesajıyla yürüdü

Darbe girişiminin sene-i devriyesi nedeniyle “Milli Birlik Yürüyüşü” düzenlendi. Ulus’taki birinci Meclis binası önünden 00.13’te salalarla başlayan Milli Birlik Yürüyüşü, TBMM önünde son buldu. Erdoğan, Meclis’in bombalandığı 02.32’de başladığı konuşmasında birlik mesajı verdi.

RUH HASTASI ŞİZOFREN

Erdoğan, Meclis Şeref Kapısı’nda düzenlenen anma programına 02.20’de gelişinde törenle karşılandı. TBMM Başkanı İsmail Kahraman, “Ruh hastası bir şizofrenin, bir vatan haininin 40 yıllık işgal planını çöpe attık” dedi. Kahraman’ın ardından kürsüye gelen Erdoğan, Meclis Şeref Kapısı önünde düzenlenen anma programındaki konuşmasına 15 Temmuz gecesi şehit olan vatandaşlara rahmet, yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı dileyerek başladı. 15 Temmuz gecesine ait çarpıcı değerlendirmede bulunan Erdoğan şöyle konuştu:

DÜŞMAN İSİMLERİNİ SAYSAK ULUSLARARASI KRİZ ÇIKAR

“Bu dünya garip bir dünya. 15 Temmuz dostumuzun, düşmanımızın kim olduğunu da göstermiştir. Şahsımın yerine isim arayan yabancı basın kuruluşları var. ‘Dostlarımız kaybetti’ diyen yabancı analistlere şahit olduk. Darbecilere meydan okuyan dostlarımızı da gördük. Savaş uçaklarının gürültüleri altında desteklerini bildirenler de, günler sonra güya üzüntülerini bildirenler de oldu. 15 Temmuz bize göstermiştir ki devlet olarak da millet olarak da güçlü olmak zorundayız. Güçlü değilsek bize bir gün yaşama hakkı vermeyecek o kadar düşman pusuda bekliyor ki isimlerini tek tek saymaya kalksak çok ciddi uluslararası krizle karşılaşırız.”

Sabah namazının ardından günün ilk ışıklarıyla konuşmasına başlayan Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yüzbinlerce kişi dinledi.

Tekbirler yankılandı

Erdoğan’ın talimatıyla başlayan demokrasi nöbetleri, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Külliye ve ilçelerde de gün boyu nöbetler devam etti. 7’den 70’e herkesin katıldığı yürüyüşte, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, milletvekilleri, STK temsilcileri de katıldı. Yürüyüş başlamadan önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Ulus’ta gecenin anlam önemi ifade eden bir konuşmayla vatandaşlara hitap etti. Dış basının da yürüyüşe yoğun ilgi gösterdi. TBMM önünde toplanan kalabalığın üzerinde güvenlik nedeniyle tur atan polis helikopterleri vatandaşı tedirgin etmemek için ışıkları kapalı uçtu. Ankara Valiliği’nce, Ulus’taki Birinci Meclis’ten TBMM’deki tören alanına kadar süren Milli Birlik Yürüyüşü’ne 400 bin kişinin katıldığı belirtildi.

7’den 70’e herkes oradaydı

Salalarla başlayan demokrasi nöbetleri, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Külliye ve ilçelerde gün boyu devam etti. Korteje katılan şehit yakınları ve gaziler, yürüyüş boyunca şehitlerin fotoğraflarının olduğu dövizleri taşıdı. 7’den 70’e herkesin katıldığı yürüyüşe, vatandaşların yanı sıra sivil toplum kuruluşları kuruluşlarının kortejleri de eşlik etti.

TBMM’de drone kazası

  • TBMM’de drone kazası
  • TBMM’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada kalabalığın üzerine video çekimi yapmak için kullanılan bir insansız hava aracı (Drone) düştü. Olayda 6 kişi hafif şekilde yaralandı. Yaralılara TBMM önünde hazır bekletilen sağlık ekipleri yaralılara müdahalede bulundu. 2 kişi ambulansla tedavi edilmek üzere Hacettepe Hastanesine götürülürken, 4 kişi de ayakta tedavi edildi.

Sabaha kadar ERDOĞAN’I beklediler

* İstanbul'daki Şehitler Makamı'nın açılışından sonra Ankara'ya gelen Erdoğan'ı vatandaşlar sabaha kadar bekledi.

* Külliyenin bahçesinde demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar için oturma alanı yapıldı. Vatandaşlar Türk bayraklarıyla Külliye’nin bahçesine alındı.

* Bir çok vatandaş, külliye önünde çadır kurarak sabahlamayı tercih etti.

* Vatandaşlar, 15 Temmuz Şehitler Abidesi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

* Yorgun düşen çocukların ay yıldızlı bayrağa sarılı çimenlerde uyuduğu görüldü.

* Gaziler ve yaşlılar da külliyedeki demokrasi nöbetine yoğun ilgi gösterdi.

* Şehit yakınları ile gaziler ayrılan kendilerine özel bölümde Erdoğan’ı dinledi.

* Başbakan Binali Yıldırım şehit aileleri ve gaziler ile yakından ilgilendi.

* Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile alanda saatlerdir bekleyenleri selamladı.

* Saat 05:40’da kürsüye çıkan Erdoğan’ın konuşması ara ara idam sloganlarıyla kesildi.

Cumhurbaşkanı telefonda

15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılı nedeniyle, bazı GSM operatörler kullanıcılarını konuşma öncesi beklemeye alarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz ile ilgili ses kaydını dinletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında, “Cumhurbaşkanınız olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nüzü tebrik ediyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum” ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın bu sürprizi, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

 
Arama yapan karşısında Erdoğan'ı buluyor
Diğer

Arama yapan karşısında Erdoğan'ı buluyor

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri için milyonlarca vatandaş, törenlerin yapılacağı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne akın etti. GSM operatörleri müşterilerine sürpriz yaptı. Birbirini arayan operatörler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz mesajıyla karşılaşarak büyük sürpriz yaşadı.

 

 

yeni şafak


Keyword : radyo vakit - yeni şafak -
Bookmark and Share
 

DİĞER HABERLER

Nedir bu terbiyesizlerden çektiğimiz?
Şimdiye kadar padişahlarımıza-sultanlarımıza yapmadıkları hakaret, atmadıkları iftira kalmadı… “Zalim” dediler… “Katil” dediler… “Sarhoş/ayya
Sağırdırlar, Dilsizdirler, A’madırlar...
Malum olduğu üzere Bakara suresinin 18. Ayetinde Allah müşriklerin özelliklerini sıralarken onların birtakım duyusal taraflarına da vurgu yapmıştır.
Afrin ve Münbiç’e acil müdahale şarttır: Bu bir ‘Milli Mücadele’dir
Afrin ve Mümbiç’teki terör oluşumu, arkasındaki güçlerin niyetleri Türkiye için en yakın ve en ciddi tehdittir. Akdeniz’den İran sınırına uzanan ve bo
Erdoğan: Afrin'i de başlarına yıkacağız
Elazığ, tarihinin her döneminde cesaret abidesi kahramanlar çıkarmış bir şehirdir. Bunun son örneği bir yıl önce 5 Ocak'ta İzmir adliyesindeki teröris
Türkiye'den ABD'ye seyahat uyarısı!
"ABD'de yaşanan terör saldırıları ve şiddet olaylarında son zamanlarda artış olduğu gözlenmektedir. Bombalı veya silahlı terör eylemlerinin yanısıra,
Erdoğan: Sonları yaklaşıyor
Devleti yönetenlerin birinci vazifesi adaleti sağlamaktır. Bizim medeniyetimiz adalet üzerine kurulmuştur. Hukuk başkadır, kanun başkadır, adalet ba
Sohbet halkalarını mahalle camisinde yapın…
Haftalık bir araya gelinen sohbet halkalarının din eğitimine katkısı çok büyüktür. Cuma hutbesi gibi kısa bir zaman dilimine sıkışmadığı ve çok kalaba
Türkiye'nin yeni bölgesel savunma vizyonu
Milli savunma alanında 2017 yılında yaşanan gelişmeler, Ankara’nın yeni bir bölgesel vizyon ortaya koyduğunu ve bahse konu vizyonu askeri güç kapasite
Sarıkamış Harekatı'nın 103. yılı
Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, 1. Dünya Savaşı'nda Enver Paşa komutasındaki Osmanlı ordusunun, Rus işgali altındaki toprakları kurtarmak için başlattığı
Takvim ve saat devrimimiz!
Köklü değişiklik 01 Ocak 1926’da yapıldı: Yeni takvim ve saat sistemi yürürlüğe kondu. Başka bir deyişle, bu tarihte “Takvim ve Saat Devrimi” gerçekle
1 -


Abdullah Yıldız

“Başka Kur’ân Getir” Diyenler

16/01/2018 - 13:21

Abdullah Yıldız
Abdurrahman Dilipak
Abdülaziz Kıranşal
Ahmed Kalkan
Ahmet Kekeç
Ahmet Varol
Ahmet Taşgetiren
Akif Emre
Ali Kaçar
Ardan Zentürk
Ali Karahasanoğlu
Atasoy Müftüoğlu
Cihan Aktaş
Coşkun Uzun
Fatma Tuncer
Hamza Er
Hayrettin Karaman
Halime Kökçe
Hamza Türkmen
Hamdi Akan
Hikmet Ertürk
Hüseyin Gülerce
Hüseyin Bülbül
Hüseyin Alan
Ibrahim Karagül
Ismail Kılıçarslan
Kemal Öztürk
Kenan Alpay
Kemal Songür
Mehtap Yılmaz
Mehmet Durmuş
Merve Şebnem Oruç
Mustafa Çelik
Mustafa İslamoğlu
Mustafa Armağan
Mustafa Bozacı
Nedret Ersanel
Osman Atalay
Ramazan Kayan
Sevtap Mendi
Selahaddin E. Çakırgil
Süleyman Seyfi Öğün
Sükrü Hüseyinoğlu
Tülay Demircan Koyuncu
Yakup Döğer
Yavuz Bahadıroğlu
Yıldıray Oğur
Yiğit Bulut
Son Olayları Nasıl Değerlendiriyorsunuz
Oy Kullan Sonuçları Göster

www.radyovakit.com sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
bilgi@radyovakit.com  |  Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat