Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
Arama    
İNDİRİLEN DİN'E EVET, ÖTEKİ DİN'LERE HAYIR
* Müslüman doğulmaz, Müslüman olunur ! * Akif Emre'nin cenaze programı * Oruç Cihad Üniversitesidir * Kemalist Sistem Her Dönemde Biat İstiyor * Dünkü Dostlar Nasıl Düşman Kampa Transfer Oldu? * Mozambik direnişinin yaşayan son kahramanı Santos * 'Türkiye, Somali'yi yeniden inşa ediyor' * Brüksel'de çifte zirve * Neden hedef İngiltere? * ‘Eyvallah’ı olmayan, omurgalı, onurlu bir ‘adam’dı Akif Emre..

SON DAKİKA

ANA SAYFA

SİTENİZE EKLEYİN

RADYO DİNLE

Linkler

GENÇ BİRİKİM DERGİSİ

HAKSÖZ DERGİSİ

UMRAN DERGİSİ

VUSLAT DERGİSİ

İKTİBAS

YORUM DERGİSİ

İSLAMİ YORUM

AHMET VAROL

ANALİZ MERKEZİ

ANSAR DE

AYETLER COM

DENİZ FENERİ

DÜNYA BÜLTENİ

Enfal de

FİLİSTİN ENFORMASYON MERKEZİ

HABER VAKTİ

HAYRETTİN KARAMAN

KUDUS YOLU

M.ENGİN NOYAN

MAZLUMDER

MUSTAFA İSLAMOĞLU

Süleymaniye Vakfı

TEFSİR DERSLERİ

TEVHİD HABER

TEVHİDE DOĞRU

TİME TÜRK

İ H H

YARDIMELİ DERNEĞİ

İKRA İSLAM

İLKAV

İSRA HABER

Özçgün Duruş

ÖZGÜR DER

GIDA AMBARI

SAAT KAÇ

T.C. Kimlik Numarası

MİLLİ GAZETE

SABAH

STAR

YENİ AKİT

YENİ ASYA

YENİ ŞAFAK

ADANA BARIŞ RADYO

ADANA RADYO HAYAT

AKSARAY KENT FM

ANKARA ARİFAN RADYO

ANKARA DENGE RADYO

ANKARA HEDEF RADYO

ANKARA RADYO VAKİT

ANTALYA DİLARA FM

BATMAN GENÇLİK FM

BOLU ŞAFAK FM

BURSA ÇINAR RADYO

BURSA RAHMET FM

ÇORUM ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR NUR RADYO

ERZİNCAN GÖKSU FM

ISPARTA DİLARA FM

KARAMAN GSRT FM

KAYSERİ ART FM

KAYSERİ ARİFAN RADYO

KAYSERİ FURKAN RADYO

KAYSERİ RADYO AS

KAYSERİ ŞAFAK RADYO

KIRIKKALE ANADOLU FM

KIRŞEHİR GENÇLİĞİN SESİ FM

KOCAELİ ANADOLU RADYO

KOCAELİ MESAJ FM

KONYA GENÇLİK FM

KONYA GÖZYAŞI FM

KONYA RADYO EN

KONYA RİBAT FM

KONYA İSRA FM

MALATYA SELAM RADYO

MARDİN CEMRE RADYO

MUŞ RADYO 1071

NİĞDE UMUT FM

SAKARYA HİLAL FM

SİVAS RADYO GÜNEŞ

SİVAS RADYO HİLAL

URFA RADYO MEDYA

URFA RADYO MEGA

İÇEL ÇAĞRI FM

İÇEL İSTİKLAL RADYO

YOZGAT UFUK FM

İRİP RADYO

İSTANBUL AKRA FM

İSTANBUL MARMARA FM

İSTANBUL MORAL FM

İSTANBUL RADYO MEKTUP

İSTANBUL ÖZEL FM

İZMİR RADYO BAŞAK

24 HABER TV

ÇAĞRI TV

HİLAL TV

KANAL 7

KANAL A

TGRT HABER

TV 5

TV NET

ÜLKE TV

Namaz Vakitleri

8 Kasım 2010 dan beri

Bugün 92190
Toplam 371866729
En Fazla 606285
Ortalama 153727
Üye Sayısı 124
Bugün Üye Olan 0

'Eyalet sistemi gündemimizde yoktur'

Erdoğan eyalet sistemi ile ilgili yaşanan tartışmalara son noktayı koyarak "Eyalet sistemi gündemimizde yoktur, olmayacaktır. Eyaletmiş, federasyonmuş, şuymuş, buymuş. Hiçbiri bizim gündemimizde yoktur, olmayacaktır." dedi. Saadet Partisi'nden bazı hanımların CHP'li Milletvekili Hüsnü Bozkurt'u ziyarete gitmesine de değinen Erdoğan, " Çok üzüldüm. Ben o kökeni tanırım. Böyle zillet içindeki kişiyi
2017-05-24 - 18:23

'Eyalet sistemi gündemimizde yoktur'

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'da halka hitap eti. Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"CHP'nin Konya milletvekilinin ne dediğini duydunuz değil mi? İzmir'den denize dökecekmiş. Samsun'dan girecekmiş. Ey gafil, seni Samsun'a sokmazlar. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, patlatırlar enseni. Bu milleti ne zannediyorsun sen? Bu parti eski ve yeni genel başkanlarıyla, milletvekilleriyle tamamen pusulayı şaşırmış durumda.

Milletimizin özü çürük olanlarla işi olmaz. Türkiye'nin yönetim sistemi değişince artık milletin önüne çıkacak yüzleri kalmayacağını çok iyi biliyorlar. Bundan sonra hükümetler Meclis'teki otel lobilerinde medya patronlarının yaptığı pazarlıkla değil, sandıkta doğrudan millet tarafından kurulacak. Kararı siz vereceksiniz. Milletin yarısından fazlasının gönlüne girecek ülkeyi yönetecek cumhurbaşkanının bu zihniyetten çıkması mümkün değil.

İnşallah pazar günü akşam bu ülkenin bayramı olacak. Bu tarihi bir devrim. Bunu anlamayanlar olabilir. Benim milletim anlıyor ya, bu yeter."

Vatandaşlarımızdan pazar günü oylarını kullanmalarını istiyorum. Mührü vururken de dikkatli olmalarını istiyorum. Sandık görevlileri tüm işlemler bitene kadar görev yerlerinden ayrılmamalarını istiyorum.

Eskiler ne diyor aşk adamı ağlatır dert adamı söyletir. Biz dertliyiz. Onun için pazar akşamı itibariyle bu işi bitireceğiz. Aşkımız sonsuz.

Dün ordu Giresundaydım. Yağmurun altında 10 binler insan vardı. Bu nasıl bir aşk bu nasıl bir dert? Şimdi Konya 100 bin kişi karşımda duruyor. Bu nasıl bir aşk? Sayın başbakanla 81 vilayeti dolaştık, gitmediğimiz yer kalmadı. Cumhurbaşkanı ile Başbakanıyla görev başındayız.

Beni de çok seviyor. Erdoğan'dan sonrası ne olacak diyor. Geçtiğimiz yıllarda bunların ayağımıza nasıl çelme taktığını iyi biliriz. Anayasa Mahkemesinin yolunu yol edinmişlerdi.

Çalıştırmamak için gen soru veriyorlardı. Bundan sonra gen soru yok. Gen soru hakkı milletindir. 5 sene sonra gen soru verecek. Beğenmezse hadi kardeşim yoluna diyecek.

Biz en başından beri anayasa değişikliliği kendimiz için değil ülkemizin geleceği için istiyoruz.

Milletimiz için böylesine hayati bir meselede destek olmak yerine neden takoz oldular. Sağ olsunlar MHP bu çalışmaya destek verdiler ve milletin önüne geldi.

Bir olacağız. Diri olacağız. Beraber olacağız. Kardeş olacağız. Hep beraber Türkiye olacağız. Bu güç içinde birlik olacağız. MHP gibi onlarda destek çıksaydı çok daha güçlü paketle millet karşısına çıkacaktık. Onlar siyaha beyaz derler.

Milletimiz 5 yılda bir önüne gelen sandıkta birinde cumhurbaşkanını diğerinde de meclisini seçecek.

Adam dersini çalışmamış hala da çalışmamış. Cumhurbaşkanının lokantalarla işi yok belediyelerin işidir. Bu fakir de malum İstanbul Belediye başkanlığı yaptı ya bilir. Sen SSK genel müdürlüğü yaptın da ne yaptın? Rezil ettin.

"ZİYARETE GİTMİŞLER, ÇOK ÜZÜLDÜM"

Denize dökelim diyen bir zat var ya, Saadet Partili bazı hanım kardeşlerim onu makamında ziyarete gitmişler, çok üzüldüm. Ben o kökeni tanırım. Böyle zillet içindeki kişiyi nasıl ziyaret ediyorlar. Artık böyle siyasetçilere mahkum değilsiniz.

Yeni sistemin eskisinden farkı karar alma sürecinin eskisine göre daha hızlı olmasıdır.

Terör milletlerini kullanarak bu milletin sineye çekileceğini sananlar yanılıyorlar. Almanya bunu yapıyor. Hollanda bunu yapıyor. Fransa bunu yapıyor. Ne yaparsalar yapsın başaramayacaklar. Pazar günün onlara da cevap verecekler.

Bir asır önce sadece ilçeleriyle birlikte 530 medrese vardı. Konya'nın yüreği pek yiğitleri ülkenin tüm cephelerinde mücadele ediyorlar. Bugün de konyalılar şehitler tepesini bırakmıyor. Sadece asker ve polisle beraber Konyalıların verdiği şehit sayısı 41. 15 Temmuz gecesi de yine Ankara'da darbecilere bir şehit verdi.

"11 bin teröristi etkisiz hale getirdik"

Kardeşlerim 20 ayda yaklaşık 11 bin teröristi etkisiz hale getirdik. Girdik inlerine. Daha da gideceğiz. Bütün silahlarını ya gömecekler ya da bitecekler. Başka çaresi yok. Bu can bu bedende oldukça bu mücadele sürecek.

PKK'nın PYD'nin YPG'nin kürt kardeşlerimizle ne alakası var. Bunlar parasını verenlerin uşakları olmuşlardır.

"İdam parlamentodan geçmezse millete gelir"

FETÖ bir ihanet çetesidir. Pazar günü bu idam kararının verileceği gündür. Evet. Asıl bu kararı siz vereceksiniz. İnşallah pazardan sonra bu parlamentoya gelecek. Kılıçdaroğlu ben evet derim diyor. Bahçeli'de evet der. başbakan da evet der. Parlamentodan geçtiğinde bana geldiğinde ben onaylarım. Parlamentodan geçmezse AK Parti ve MHP bir gensoruyla milletin karşısına geliriz. Kararı millet verir.

"Eyalet sistemi gündemimizde yoktur"

Türkiye'nin üniter yapısının en büyük savunucusu daima başta şahsım olmak üzere biz olduk ve olacağız. Eyalet sistemi gündemimizde yoktur, olmayacaktır. Eyaletmiş, federasyonmuş, şuymuş, buymuş. Hiçbiri bizim gündemimizde yoktur, olmayacaktır. Cumhuriyetimizin üniter yapısı içeresinde ilelebed payidar olması konusunda kararlılığımızı burada bir kez daha tekrarlıyorum. Özellikle Anadolu'daki ilk devletimiz Selçukluyla, cihan devletimiz Osmanlı ile ve şartların en zor olduğu bir zamanda kurduğumuz Cumhuriyetimizle iftihar ediyorum.

Gençler bu seçim sizin seçiminiz. 16 Nisan'dan sonra 18 yaşını bitirmiş her gencimiz seçilme hakkına da kavuşacak. Ey Kılıçdaroğlu, gençler hazır. 2019'da hepsi arazide.

Gençlerimizin sadece 1 yılda ödediği vergi Ankara İstanbul Konya hızlı tren inşaatına bedeldir.

 

 
Erdoğan: Eyaletmiş federasyonmuş hiçbiri gündemimizde yoktur, olmayacaktır
 
OYNAT00:56
Erdoğan: Eyaletmiş federasyonmuş hiçbiri gündemimizde yoktur, olmayacaktır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya mitinginde konuştu. Eyelat, federasyon tartışmalarına ilişkin Erdoğan, "Birkaç gündür bir dedikodu var. Aldı başını gidiyor. Üniter yapı meselesi. Türkiye'nin üniter yapısının en büyük savunucusu en başta şahsım başta olmak üzere biz olduk, olacağız. Eyaletmiş, federasyonmuş, şuymuş, buymuş hiçbiri gündemimizde yok olmayacaktır. Bunların birçoğu zaten tarihtir, tarih olmuştur. Artık siyaset güncelleniyor. Yönetim sistemleri güncelleniyor. Cumhuriyetimizi üniter yapısı içerisinde ilelebet payidar kılma konusundaki kararlığımızı bir kez daha tekrar ediyorum" diye konuştu.
 
YORUM YAP
 

 

"Denizi geçip derede boğulmayız"

Bayanların askerlik diye bir sorunumu var. Erkekler içinde birçok çözümü var. Denizi geçip derede boğulmayız. Onu da hallederiz inşallah.

Geleceğimizin temini gençlerimizin seçilme hakkı şimdiden hayırlı olsun.

16 Nisan'da yeni yönetim sistemine geçerek önce 2023 hedefimize ulaşacağız.

İstikarar ve güveni teminat altına alan koalisyon dönemlerini bitiriyoruz. Artık Türkiye üzerinde oyun oynayamayacaklar. Allah'ın izni ile ülkemizin üstünde aydınlık bir dönem başlıyor.

16 Nisan tarihi bir dönüm noktası olacaktır.

Öyle yayınlar yapıyorlar ki parlamento ortadan kalkacak diyorlar. Dürüst olun dürüst. Nereye kalkıyor. Cumhurbaşkanın kanun yapma yetkisi yok.

Pazar günü evetlerimiz sadece ülkede değil tüm dünyaya olacak. Kandil ne diyor? Hayır diyor. Pensilvanya'daki şahıs ne diyor? Hayır diyor. Güzel bir söz var; arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Peygamber efendimiz ne diyor; "kişi sevdiğiyle beraberdir."

Teröristlerin hayır demelerine benim akli selim vatandaşlarım hayır demeyecektir.

Pazar inşallah ülkemiz için yeni bir milat olsun diyorum.

yeni şafak

 


Keyword : radyo vakit -
Bookmark and Share
 

DİĞER HABERLER

'Türkiye, Somali'yi yeniden inşa ediyor'
Somali İnsani Yardım ve Afet İşleri Bakanı Meryem Kasım Ahmed, Türkiye'nin yardım yöntemlerinin diğer ülkelerden farklı olduğunu belirterek, "Türkler
Bu Yoldan Dönmeyeceğiz
Erdoğan'ın kurucusu olduğu partiye 998 gün sonra yeniden genel başkan olacağı kongre başladı. Yeni bir atılımın temellerinin atılacağı kongrede, parti
Sözcü azıcık eleştiriye katlanamaz iken, devlet o küfürlere niye katlansın?
Sözcü’nün vukuatları saymakla bitmez.. Bir küçük demet vereyim.. “Oy kullanmaya giderken yanınıza almayı unutmayınız!” manşetinin üstüne, bir be
Kutlu Doğum, Ramazan, Diyanet ve medya
Diyanet İşleri Başkanlığı, Din İşleri Yüksek Kurulu'nun düzenlediği, dün ve önceki gün devam eden istişari toplantıda idik. Ramazan yaklaşması sebebiy
'Operasyona hazırız'
Geçtiğimiz 14 yılda ülkeyi 3 kat büyüterek başarılı bir performans ortaya koyduğumuza inanıyorum. Türkiye 3 kat büyümüşse buradaki işadamlarımızın pek
Erdoğan: YPG/PYD'nin muhatap olarak alınması uygun değil
Erdoğan, açıklamasında Trump ve ekibine, kendisine ve heyetine gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti. Trump'ı seçimlerde elde ettiği zafer
Haydi Derin Tarih Dergisiyle Dayanışmaya!
Hakan Albayrak Atatürk hakkında sarfettiği sözler üzerinden linç kampanyasına maruz kalan ve tutuklanan Süleyman Yeşilyurt hadisesi üzerinden yargının
Bu iş çok uzadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trump ile yapacağı görüşme Suriye’deki terör ve iç savaş konusunda milat olacak. Bu işin çok uzadığını söyleyen Erdoğan, “Art
Türkiye'de Tevhidi hareket ve Seyri
«Tevhid» kavramı, bugünün Türkiye’sinde eskiye göre daha sık kullanılmaktadır. «Tevhidî Hareket» ise -siyasal bir oluşumu çağrıştırdığı için- çok yön
Erdoğan: Virgül değil nokta.
Erdoğan, "Bir öncü ekibi ABD'ye göndermiştik. Oralarda bazı ön görüşmeleri yetkililerle yaptılar. Heyetimiz döndü. Şimdi de biz en üst düzeyde Sayın T
1 - Müslüman doğulmaz, Müslüman olunur !
2 - Dünkü Dostlar Nasıl Düşman Kampa Transfer Oldu?
3 - Akif Emre'nin cenaze programı
4 - Brüksel'de çifte zirve
5 - 'Türkiye, Somali'yi yeniden inşa ediyor'
6 - ‘Eyvallah’ı olmayan, omurgalı, onurlu bir ‘adam’dı Akif Emre..


Abdullah Yıldız

Mübarek Ay’ın Gölgesi

23/05/2017 - 14:33

Abdullah Yıldız
Ahmet Anapalı
Abdurrahman Dilipak
Ahmet Mercan
Ahmet Kekeç
Ahmed Kalkan
Ahmet Varol
Ahmet Taşgetiren
Akif Emre
Ali Kaçar
Ardan Zentürk
Ali Karahasanoğlu
Atasoy Müftüoğlu
Beşir Eryarsoy
Ceren Kenar
Cihan Aktaş
Coşkun Uzun
Dilek Buz
Ersoy Dede
Hamza Er
Hamdi Akan
Hayrettin Karaman
Hamza Türkmen
Halime Kökçe
Hikmet Ertürk
Hüseyin Alan
Hüseyin Gülerce
Hüseyin Bülbül
Ibrahim Karagül
Ismail Kılıçarslan
Ibrahim Sediyani
Kemal Songür
Kemal Öztürk
Kenan Alpay
Mehtap Yılmaz
Mehmet Durmuş
Merve Şebnem Oruç
Mustafa Bozacı
Mustafa Çelik
Murat Kayacan
Mustafa İslamoğlu
Mustafa Armağan
Nedret Ersanel
Osman Atalay
Osman Coşkun
Ramazan Kayan
Selahaddin E. Çakırgil
Süleyman Seyfi Öğün
Sükrü Hüseyinoğlu
Tülay Demircan Koyuncu
Taha Özhan
Yakup Döğer
Yavuz Bahadıroğlu
Yıldıray Oğur
Yiğit Bulut
Türkiye'de Boşanma Sebebleri nelerdir?
Oy Kullan Sonuçları Göster

www.radyovakit.com sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
bilgi@radyovakit.com  |  Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat